Outlast oynanır mı?

İlk oyunundan hiç korkmadım çok kolay bir oyun belli bir süreden sonra (10dk falan) korkunçluğu kalkıyor sadece ilk 10 dk korktum sonra gelen adamlardan koşarak kaçmaktan başka bir şey olmayan sıkıcı bir oyuna dönüşüyor.

Jumpscare olmayan korku oyunu mu olur?

Olur. Yapılan yaratık dizaynları, sesleri ve animasyonları ile olur. Mesela evil within de çok yaratıcı ve görünce korku salan yaratıklar var Laura gibi, Guardian gibi. Tabii bir süre sonra o korku yerini gerginliğe bırakıyor.

Ayrıca Outlast serisini severim oynadım ve keyifle bitirdim de lakin 10-15 kez bitiren arkadaşların neden o kadar çok bitirdiklerini anlayamadım. Ben bir oyunu ikinci kez bile bitiremem, istemem.

Son düzenleme:
Çok gereksiz korkunç. Aksiyon yok. Resident Evil serisde korkunç ama onu sana farklı hissettiriyor. Kaçarak değil. Ben tavsiye etmiyorum. Ama illaki ben korkacağım diyorsan. Oynanır. Oynadım bitirdim.

Çok gereksiz korkunç. Aksiyon yok. Resident Evil serisde korkunç ama onu sana farklı hissettiriyor. Kaçarak değil. Ben tavsiye etmiyorum. Ama illaki ben korkacağım diyorsan. Oynanır. Oynadım bitirdim.

Kamera için pil, kapılar için de anahtar buluyorsunuz. Bitmesi de size göre değişir. Ben oyunu artık ezberlediğim için 1 saat 20 dakika civarında bitiriyorum mesela.
Ben glitch ile 18 dakika içerisinde, glitch yapmadan normal şekilde ise 47-48 dakika içinde bitirebiliyorum. 55-60 olmuştur toplam bitirme sayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı