Outlast Trials 18 Mayıs’ta Erken Erişime Açılıyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
OutlastTrials-1920x1080.jpg

Steam ve Epic Games Mağazası üzerinde çıkış yapacak olan Outlast Trials, 18 Mayıs 2023 tarihinde erken erişime açılıyor. Oyunculara kapalı beta deneyimi için ilk olarak Cadılar Bayramı döneminde oyuna erişim hakkı verilmişti. 28 Ekim Cuma gününden 1 Kasım Salı gününe kadar devam eden Kapalı Beta süresi boyunca, toplamda 1 milyon oyuncu mücadele için deneyim sahibi […]

Devamı: Outlast Trials 18 Mayıs’ta Erken Erişime Açılıyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Nedense kapalı betayı oynarken oyunun verdiği o korkuyu alamadım. İlk iki oyunu oynarken kalp ritmimi hissediyordum. İnşallah Online yapacağız, kostüm satacağız diye oyunu batırmamışlardır.

Oyunun 3 yıl ertelenmesi de başka bir videonun konusu.

Nedense kapalı betayı oynarken oyunun verdiği o korkuyu alamadım. İlk iki oyunu oynarken kalp ritmimi hissediyordum. İnşallah Online yapacağız, kostüm satacağız diye oyunu batırmamışlardır.

Oyunun 3 yıl ertelenmesi de başka bir videonun konusu.
Her ne kadar tek kişi oynama şansı sunulsa da Trials'ın arkadaşlarla oynanabilecek bir yapıda tasarlandığı aşikar, bu da haliyle korkunun dozajını azaltıyor. Sanırım Outlast markasını diğer korku/gerilim oyunlarıyla rekabet edebilecek hale getirmek istiyor Red Barrels. Zira en sonunda bu tarz oyunlar Twitch'de ekip olarak oynandığında kitle ediniyor.

Benim asıl isteğim yeni oyunun Outlast'ın hikayesini düzgün bir şekilde devam ettirmesi. Murkoff'un kuruluşu anlatılacak da bunu düzgün ele almışlardır umarım, çünkü Outlast 1, Whistleblower ve Outlast 2'yi anlamlandıracak asıl önemli kısım bu. Baştan savma işlenirse can sıkar. :)

Her ne kadar tek kişi oynama şansı sunulsa da Trials'ın arkadaşlarla oynanabilecek bir yapıda tasarlandığı aşikar, bu da haliyle korkunun dozajını azaltıyor. Sanırım Outlast markasını diğer korku/gerilim oyunlarıyla rekabet edebilecek hale getirmek istiyor Red Barrels. Zira en sonunda bu tarz oyunlar Twitch'de ekip olarak oynandığında kitle ediniyor.

Benim asıl isteğim yeni oyunun Outlast'ın hikayesini düzgün bir şekilde devam ettirmesi. Murkoff'un kuruluşu anlatılacak da bunu düzgün ele almışlardır umarım, çünkü Outlast 1, Whistleblower ve Outlast 2'yi anlamlandıracak asıl önemli kısım bu. Baştan savma işlenirse can sıkar. :)

Umarım Online kısmının yanına bir solo hikaye modu eklenmiştir.

Ben çeşitli özelliklere sahip olma konusunu aşırı gereksiz buldum çünkü Outlast oynarken korku hissetmemizin tek sebebi yapabileceğimiz tek şeyin kaçmak ve saklanmak olmasaydı. Bir korku oyununda elimde silah vs. olduğunu düşündüğümde neden korkayım ki umarım Outlast 3'te bu durumu eski haline getirirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı