Outlast vs Celeste vs The Wolf Among Us vs Sherlock Holmes Chapter One

servan23

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, Epic Games'te indirimler bitmeden şu 4 oyundan birisini almayı düşünüyorum. Tür olarak birbirlerine uzaklar biliyorum ama fiyat olarak yakın oldukları için kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Dosya Ekleri

• IMG-20240424-WA0001.jpg
    IMG-20240424-WA0001.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG-20240424-WA0002.jpg
    IMG-20240424-WA0002.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba, Epic Games'te indirimler bitmeden şu 4 oyundan birisini almayı düşünüyorum. Tür olarak birbirlerine uzaklar biliyorum ama fiyat olarak yakın oldukları için kararsız kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim?

Outlast ve the Wolf Among Us oynadım Sherlock Holmes'in önceki oyunlarını oynamış birisiyim güzel olma ihtimali yüksek diyebilirim oynamadım resimde ki oyunu celeste yi duymadım. Outlast ve Sherlock Holmes birini almanızı tavsiye ederim Outlast sarabilir ayrıyeten DLC'sini alırsanız DLC'si de güzel.

Outlast ve the Wolf Among Us oynadım Sherlock Holmes'in önceki oyunlarını oynamış birisiyim güzel olma ihtimali yüksek diyebilirim oynamadım resimde ki oyunu celeste yi duymadım. Outlast ve Sherlock Holmes birini almanızı tavsiye ederim Outlast sarabilir ayrıyeten DLC'sini alırsanız DLC'si de güzel.
Teşekkürler.

Outlast speedrun yapan kanallar bile var artık eskisi kadar korkutmuyor 10 sene önce oynamıştım arada sırada nadiren de olsa oynuyorum ama korkutmuyor ilk oynadığım zamanlarda korkarak oynamıştım hele bir de gece oynarsanız karanlıkta güzel bir şekilde sarar sizi DLC'si kısa da olsa onun hikayesini daha çok seviyorum ana hikayeye kıyasla.

Outlast speedrun yapan kanallar bile var artık eskisi kadar korkutmuyor 10 sene önce oynamıştım arada sırada nadiren de olsa oynuyorum ama korkutmuyor ilk oynadığım zamanlarda korkarak oynamıştım hele bir de gece oynarsanız karanlıkta güzel bir şekilde sarar sizi DLC'si kısa da olsa onun hikayesini daha çok seviyorum ana hikayeye kıyasla.
Yorumlarınız için teşekkürler, Outlast ile Sherlock Holmes arasında kaldım sanırım Outlast alacağım.

Yorumlarınız için teşekkürler, Outlast ile Sherlock Holmes arasında kaldım. Sanırım Outlast alacağım.

Eğer Türkçe yama veya benzeri şey aramıyorsanız Sherlock Holmes de alabilirsiniz ama o oyunu oynamadığım için bilgi veremem 9 saat sürüyor bitirmesi YouTube'dan bir göz attım Outlast tek oturuşta en fazla 3 saat sürer DLC ile birlikte 5 saati bulmaz ama benim oyunu çok iyi bilmemden ötürü 2 saatimi almaz DLC'ler ile birlikte size kalmış 2021 yılında çıkmış Sherlock Holmes diğer oyun 2013 de çıktı eğer sisteminiz iyi ise size tavsiye veremem ama Sherlock da sarabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı