Outlast'ta +18 sahne var mı?

İkisinin de türü korku olsa da çok farklılar.
Biri sadece W ile geçebileceğin arada bir gergin müzik ve yüksek sesli Jumpscare kullanan bir oyun. Biri de seni sürekli diken üstünden tutan gerçek gerginliği hissettiren kaliteli bir oyun. Gerçekten çok farklılar.

İkisinin de türü korku olsa da çok farklılar.

Outlast sevemedim. Pek araştırma tarzı oyunlar bana gelmiyor. Bunun korku olması önemli değil. Çocukken PS1 ilk çıktığı zaman o zaman re 1 de yeni çıkmıştı babam abim ve halamın oğulları bir oyunu 5 kişi oynardık.:) hey gidi günler.

Hocam ben oynadıgımda cinsel bir şey görmedim oynamayalı 2 yıl oldu oyna bence, tahminimce üsteki arkadaşlar bizi kovalayan şişkonun cinsel organı gözüküyor demiş ben oynarken hiç görmedim zaten gerilimden çok dikkatli bakamıyorsunuz.
Ben güvenli bölgeye geçip özellikle bakmıştım hocam. Yoksa kaçmaktan adamın suratını bile net göremiyorsun.
Silent Hill nurse ile korkunç bir film sahnesindeki bi sahneyi anımsıyorum. Düşündükçe mantıklı geliyor. :D
Girmediğim ve çok girmek istediğim bir seri. Remake çıksada oynasak.

Silent Hill nurse ile korkunç bir film sahnesindeki bi sahneyi anımsıyorum. Düşündükçe mantıklı geliyor. :D

Korku oyunlarındaki hatunlar ayrı bir çekici oluyor. RE8 Village'a tekrar başlayasım geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben güvenli bölgeye geçip özellikle bakmıştım hocam. Yoksa kaçmaktan adamın suratını bile net göremiyorsun.

Girmediğim ve çok girmek istediğim bir seri. Remake çıksada oynasak.
İlk oyun sıkıntı ama 2. Oyunun hala gideri var. İkinci oyuna bi modlar var kafayı yedim. Mod dediysem orjinal şeyleri güzelleştiren bi mod.

Korku oyunlarındaki hatunlar ayrı bir çekici oluyor. RE8 Village'a tekrar başlayasım geldi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peşimdem ilk defa bir kadın koşmuştu. Çok güzel bir deneyimdi o oyun. Şaka bir yana Resident Evil oyunlarında kadın karakter olupta X'li sitelere düşmeyen karakter yok denecek kadar az. Sorsan korku oyunu serisi ama her oyununda insanları cinsel düşüncelere yönlendiren bir karakter oluyor.

Geri
Yukarı