Outlet Güç Kaynağı alınır mı?

ZamanTaciri

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Gıda Laboratuvarı'nda Analist
Arkadaşlar merhaba, şu linkini bıraktığım outlet güç kaynağını almayı planlıyorum. Fiyatı çok uygun geliyor. Ancak eski bir model yaklaşık 10 senelik sanırım. 10 senin teknolojisine sahip güç kaynağı alınır mı?

Şahsi olarak almam ama cidden ihtiyacınız var ise kısa zamanda, alınabilir.

Alınmaz. 750W alıyorsan sistemin de iyidir. (belki sadece fiyatı uygun diye alıyorsundur.) Sistemini emanet edeceğin için bütçeni biraz daha arttırıp sağlam bir şey almanı öneririm.

Yani PSU outlet olsa da öyle klavye monitör gibi kurcalanıp parmaklancak bir ürün değil. Klavye gibi ürün olsa hayatta dokunmazdım. En fazla rafta durup durur öyle. Alınabilir bence ama temizliği bakımı yapılmış ve garantisi fatura tarihi ile geçerliyse alınabilir. Senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa neden olmasın. Ama maddi imkanın varsa tabi ki sıfırını tercih et, PSU’da ucuza kaçayım derken sağlam bir maliyetin altına girme ihtimalini unutma.

Yani PSU outlet olsa da öyle klavye monitör gibi kurcalanıp parmaklancak bir ürün değil. Klavye gibi ürün olsa hayatta dokunmazdım. En fazla rafta durup durur öyle. Alınabilir bence ama temizliği bakımı yapılmış ve garantisi fatura tarihi ile geçerliyse alınabilir. Senin ihtiyaçlarını karşılıyorsa neden olmasın. Ama maddi imkanın varsa tabi ki sıfırını tercih et, PSU’da ucuza kaçayım derken sağlam bir maliyetin altına girme ihtimalini unutma.
6 ay garanti veriyorlarmış zaten. Belki ofiste kullanıldı PSU yani büyük firma satıyor sonuçta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Bakımı ve temizliği yapıldıysa alabilir.

6 ay garanti veriyorlarmış zaten. Belki ofiste kullanıldı PSU yani büyük firma satıyor sonuçta sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Bakımı ve temizliği yapıldıysa alabilir.
Biraz ikinci el muamelesi yapmışlar gibi o zaman:) Yani evet kullanılmış ürün ama sonuçta garanti veriyor dediğin gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı