Outlet Logitech G432 7.1 Surround alınır mı?

yankie

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Fiyatı uygun duruyor alınır mı buradan satıcı ile konuştum donanımsal ve kozmetik olarak bir sıkıntısı yoktur diyor. Corsair Void Elite stereo ile bu kulaklık arasında kaldım. Arkadaşlar sonuçta G4321 7.1 Surround sanal değil ama outlet olması korkutuyor insanı biraz.
Sipariş ettik bakalım nasıl gelecek geldikten sonra detaylı bir yorum yapacağım.

Son düzenleme:
donanımsal ve kozmetik olarak bir sıkıntısı yoktur
Bu konuda garanti verebiliyorsa gerisi senin tercihine kalmış. Normalde fiyatı 750 TL civarı falan gayet ucuz.
Ama şahsi fikrim kim bilir kaç kişi kulağına kafasına geçirdi onu. Çeşit çeşit insan var pis midir temiz midir. Ne tür insanlar onu denedi bilemezsin. 250 - 300 Lira için sağlımı tehlikeye atmazdım. Yani bir klavye mouse olsa her türlü temizlersin. Ama iş kulaklık olunca hem tekstil ürünü plastiğe göre daha bakteriyel olması hem de kulak gibi hassas bir bölgede kullanılması falan çok tercihim olmazdı yani.

Bu konuda garanti verebiliyorsa gerisi senin tercihine kalmış. Normalde fiyatı 750 TL civarı falan gayet ucuz.
Ama şahsi fikrim kim bilir kaç kişi kulağına kafasına geçirdi onu. Çeşit çeşit insan var pis midir temiz midir. Ne tür insanlar onu denedi bilemezsin. 250 - 300 Lira için sağlımı tehlikeye atmazdım. Yani bir klavye mouse olsa her türlü temizlersin. Ama iş kulaklık olunca hem tekstil ürünü plastiğe göre daha bakteriyel olması hem de kulak gibi hassas bir bölgede kullanılması falan çok tercihim olmazdı yani.
Evet logitech 2 sene garantisi varmış sadece vitrin ürünü olarak sergilenmiş kutusu ve yanında başka aparat varsa herşeyi mevcut'muş fatura benim adıma düzenleniyor kozmetik olarak iyiymiş yani satıcının dedikleri bu hiçbir sorunu yokmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı