Outlook hesabı silinirse Facebook hesabı da siliniyor mu?

Mail hesaplarınızı silerseniz üye olduğunuz hiç bir siteye ait hesaplarınız silinmez ancak şöyle bir tehlike var. Örneğin facebook hesabınızın şifresini unuttunuz veya başka bir bilgisayardan giriş yaptığınız taktirde mail adresinize doğrulama kodu gönderebileceğini unutmamanız gerekir. Bu yüzden bir mail adresini silmeden önce maile bağlı olan tüm hesapların maillerini ilgili internet sitelerinden tek tek değiştirmeniz gerekir. Mail adresinizin hiç bir siteye veya uygulamaya bağlı olmadığından emin olduktan sonra silebilirsiniz. Fakat bu biraz saçma olurdu, sadece kullandığınız mail'i kullanmayı bırakmak daha uygun bir seçenek olur.

Sanırım silinmez. Fakat farklı bir e-mail adresi ile değiştirmenizi isteyebilir. Hiç istemezse siz yine de farklı bir mail adresi ile silmeden önce değiştirin bence, şifrenizi kaybetmeniz durumunda en azından hesabı geri alırsınız.

Mail hesaplarınızı silerseniz üye olduğunuz hiç bir siteye ait hesaplarınız silinmez ancak şöyle bir tehlike var. Örneğin facebook hesabınızın şifresini unuttunuz veya başka bir bilgisayardan giriş yaptığınız taktirde mail adresinize doğrulama kodu gönderebileceğini unutmamanız gerekir. Bu yüzden bir mail adresini silmeden önce maile bağlı olan tüm hesapların maillerini ilgili internet sitelerinden tek tek değiştirmeniz gerekir. Mail adresinizin hiç bir siteye veya uygulamaya bağlı olmadığından emin olduktan sonra silebilirsiniz. Fakat bu biraz saçma olurdu, sadece kullandığınız mail'i kullanmayı bırakmak daha uygun bir seçenek olur.
Ya benim eski bir Facebook hesabım var uzun zamandır girmiyorum şifreyi bu mail hesabı sayesinde değiştirebiliyorum ama uzun zamandır girilmediği için telefona kod gönderiliyor o numara da eski numaram benim asıl amacım o Facebook hesabını silmek te nasıl yapabilirim hesabın şifresini bildiğim halde giremiyorum kod yüzünden sadece mail adresiyle halledilse hiç sorun yok aslında.

Yeni konular

Geri
Yukarı