Outlook hesabına fatura maili gelmiyor

Twinz

Hectopat
Arkadaşlar merhaba.

İş yerinde kullandığım hesabıma "ck Boğaziçi elektrik" şirketinden hiçbir türlü mail gelmiyor. Her ay arayıp şirketin elektrik faturasını mail olarak istiyordum atıyorlardı. Son birkaç günde 3-4 defa aradım bir türlü mail düşmüyor gelen kutuma. Önemsiz postalarda da yok. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.

İş yerinde kullandığım hesabıma "ck Boğaziçi elektrik" şirketinden hiçbir türlü mail gelmiyor. Her ay arayıp şirketin elektrik faturasını mail olarak istiyordum atıyorlardı. Son birkaç günde 3-4 defa aradım bir türlü mail düşmüyor gelen kutuma. Önemsiz postalarda da yok. Yardımcı olur musunuz?

Online mi giriyorsunuz Outlook hesabına yoksa Office olarak bilgisayara kurulu mu?

Outlook üzerine bazı iMAP hesapları gönderim yapamıyor. Kendi kurduğum sunucu üzerinden de icloud, gmail gibi bir sürü yere mail gönderebilirken özellikle outlook hesaplarına gönderemiyorum.

Ama normalde atılıyormuş, bu ay olmamış sadece.
Bu ay üzerinde oluşan bir sıkıntı olmuş olabilir. Bizim sunucu da geçen ay gönderebilirken bugün şu anda gönderemiyor. Eğer tüm outlook hesaplarında aynı durum varsa dediğim gibidir lakin bir tek sizde ise sorun, sizin hesabınıza özel bir sıkıntı olabilir.

Online mi giriyorsunuz Outlook hesabına yoksa Office olarak bilgisayara kurulu mu?
Office olarak bilgisayarda kurulu hocam.
Outlook üzerine bazı iMAP hesapları gönderim yapamıyor. Kendi kurduğum sunucu üzerinden de icloud, gmail gibi bir sürü yere mail gönderebilirken özellikle outlook hesaplarına gönderemiyorum.
Yarın tekrar arayıp şahsi mail adresimi kayıt ettireceğim. Başka yolu yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı