Outlook'ta bir mail grubu nasıl klasöre yönlendirilir?

CrossBench

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,

Outlook'ta bir alan adına ait maillerin tamamını bir klasöre yönlendirmek istiyorum. Örnek vermek gerekirse [email protected], [email protected] vb. isimli mail topluluğunu "merkez" isimli bir klasöre doğrudan taşınacak. Maillere tek tek kural oluşturduğumda bu mümkün ancak "@technopat.net" kapsamı altında hepsine yapmak istediğimde bunu başaramadım. Genelde * ya da & gibi işaretler ile bu yapılabiliyordu diye hatırlıyorum. Ancak burada çalıştıramadım.
Bir parantez açayım. &@technopat.net şeklinde bir kural oluşturarak bu alan adına ait tüm mail adreslerinden gelen maillerin rengini değiştirebiliyorum. Ancak & işareti ile toplu bir şekilde klasöre yönlendiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen kutusunda sağtıklayıp klasörü oluşturun o gruptan gelen maile tıklayıp kural oluşturun o klasörü seçin o gruba gelen her mail oraya gidecektir.

Gelen kutusunda sağtıklayıp klasörü oluşturun o gruptan gelen maile tıklayıp kural oluşturun o klasörü seçin o gruba gelen her mail oraya gidecektir.

Zaten kural listesi var. Ama bana "@technopat.net" alan adına ait tüm mailleri farklı klasöre yönlendirecek bilgi lazım.
Tek tek mailleri tanımlamam mümkün değil. O yüzden alan adını yönlendirmem gerekiyor.

Kurallarda "Gönderen adresi şunu içerir" şeklinde bir koşul var. Bunu denediniz mi?

Bu tabii Outlook web arayüzü için. Siz masaüstü sürümü kullanıyorsanız bilgim yok.

Kurallarda "Gönderen adresi şunu içerir" şeklinde bir koşul var. Bunu denediniz mi?

Bu tabii Outlook web arayüzü için. Siz masaüstü sürümü kullanıyorsanız bilgim yok.

Program var bizde.

Dediğiniz kuralı denedim ben. CC geçilen yerleri de dahil ediyor maalesef.

Geri
Yukarı