Over current have been detected on your USB device hatası

sinay22

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. DeepCool AK400 montaj ediyordum USB 2.0 portunu tam olarak nereye takacağımdan emin olamadım ve jUSB1 soketine taktım montajı tamamladım. Ama şimdi de başlıkta belirttiğim hatayı veriyor. Acaba yanlış bir yere mi taktım veyahut farklı bir sorun mu oldu. Anakartım MSI B450 Pro.Ve soğutucunun digital paneli çalışmıyor güç verdiğim de sanırım yanlış sokete taktım usb 2.0 kablosunu.

Dosya Ekleri

• IMG_7760.jpeg
    IMG_7760.jpeg
    97,3 KB · Görüntüleme: 21
Şöyle ki, eğer hala takılı olan bir USB yüzünden bu hatayı veriyorsa çıkarmanız yeterli olur.

Ama muhtemelen takıp denediğinizde çoktan entegre kızardı ve şuan takılı olmadığı halde uyarı veriyor. Bu durumda anakart tamir görmeli.

Şöyle ki, eğer hala takılı olan bir USB yüzünden bu hatayı veriyorsa çıkarmanız yeterli olur.

Ama muhtemelen takıp denediğinizde çoktan entegre kızardı ve şuan takılı olmadığı halde uyarı veriyor. Bu durumda anakart tamir görmeli.
Bütün usb ile bağlı olanları çıkardım sadece yeni bağladığım soğutucunun soketini çıkarmadım onu da çıkarıp denesem mi?

Merhaba arkadaşlar. DeepCool AK400 montaj ediyordum USB 2.0 portunu tam olarak nereye takacağımdan emin olamadım ve jUSB1 soketine taktım montajı tamamladım. Ama şimdi de başlıkta belirttiğim hatayı veriyor. Acaba yanlış bir yere mi taktım veyahut farklı bir sorun mu oldu. Anakartım MSI B450 Pro. Ve soğutucunun Digital paneli çalışmıyor güç verdiğim de sanırım yanlış sokete taktım USB 2.0 kablosunu.

Doğru yere takmışsınız ama tes takıp pinleri eğmiş olabilirsiniz, USB portundan çıkarıp pinlerini kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı