overclockmarket.com güvenilir mi?

cod01

Decapat
Anakartıma iki tane fan bağlanabildiği için ve kasada dört fan olduğu için fan çoklayıcı kablo almak istiyorum. overclockmarket.com diye bir internet sitesi buldum. Bu siteden alışveriş yapan var mı? Yapan varsa güvenilir olup olmadığını paylaşırsa sevinirim. Eğer güvenilir bir site değilse bana çözüm önerisinde bulunur musunuz?
İstediğim ürün: EK-Cable Y-Splitter 3-Fan PWM Fan Çoklayıcı Kablo

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartıma iki tane fan bağlanabildiği için ve kasada dört fan olduğu için fan çoklayıcı kablo almak istiyorum. overclockmarket.com diye bir internet sitesi buldum. Bu siteden alışveriş yapan var mı? Yapan varsa güvenilir olup olmadığını paylaşırsa sevinirim. Eğer güvenilir bir site değilse bana çözüm önerisinde bulunur musunuz?
İstediğim ürün: EK-Cable Y-Splitter 3-Fan PWM Fan Çoklayıcı Kablo

Fan çoklayıcı için hepsiburada'dan sipariş vermiştim bendede aynı sorun vardı, uzun bir kablo ve kaliteli yapısı var işinizi görücektir. Kablo bu sizin bahsettiğiniz siteden hiç alış veriş yapmadım arada karşıma çıkıyor termal macun araştırırken ama kötü yorum yapmak istemem haklarında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı