Overcooked 2 "The game could not be joined" hatası

İşletim sistemi
Windows 10

yavuzqur

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlarımla Overcooked 2 oynayacaktık fakat hiçbir şekilde bağlanamıyorum. Ve davet attığımda da onlar gelemiyorlar.

1624278798740.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun ana menüsündeyken ESC'ye basıp oyundan çıktıktan sonra tekrar oyuna girmeyi deneyin. Eğer yine olmazsa tekrar aynı şeyi deneyin. Ben bu şekilde çözdüm.

Eğer "split controllers" seçeneğini seçtiyseniz veya kontrolcüyü 2. oyuncu olarak bağlayıp Online oynamayı deniyorsanız, kontrolcünün bağlantısını kesin ve "split controllers"ı devre dışı bırakın. Hatanın sebebi bu olabilir. Ayrıca sadece siz değil, tüm arkadaşlarınız oyunu kapatıp açmayı denesin. Belki sorun sadece sizde değildir.

Eğer "split controllers" seçeneğini seçtiyseniz veya kontrolcüyü 2. oyuncu olarak bağlayıp Online oynamayı deniyorsanız, kontrolcünün bağlantısını kesin ve "split controllers"ı devre dışı bırakın. Hatanın sebebi bu olabilir. Ayrıca sadece siz değil, tüm arkadaşlarınız oyunu kapatıp açmayı denesin. Belki sorun sadece sizde değildir.
split controller seçeneğine nasıl geliceğim

Bu şekilde "split controllers" seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Eğer videoyu ön izleme olarak oynatamazsanız indirip oynatmayı deneyin.

DNS değiştirmeyi veya VPN kullanmayı deneyin. Eğer çalışmazsa tahminimce oyunda sorun vardır.

Geri
Yukarı