'The Memory could not be read' Hatası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Nyks58

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,
HUNTDOWN oyununu çalıştırdığımda karşıma aşağıda resmini verdiğim hatayı alıyorum. İnternet'ten çözüm yollarını araştırdım ancak sorunu çözemedim maalesef. İşletim sistemim Windows 10'un 1709 sürümlü ReviOS'un yaptığı modlu işletim sistemini kullanıyorum. Rica etsem yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden sağ olun.

6uoR6s.jpg

Hem 1709, hem modlu. Yardımcı olacak arkadaşa kolay gelsin. Ben sadece Memtest önerip gidiyorum.
Hocam açıkçası modlu Windows 10'nu kurmak mecburiyetinde kaldım çünkü sistemim günümüz şartlarına göre çok yetersiz.
CPU: Intel Core i3-2330 2,2 GHZ
GPU: ATI Radeon 7450M
RAM: 4GB

Bu sistemle oyun oynamaya çalışıyorum ancak bir tane oyun bile adamakıllı oynayabilmek nasip olmadı. Bu ReviOS'u kurduktan sonra bilgisayarımın eskisine kıyasla gözle görülür şekilde hızlandığını söyleyebilirim ancak bu tür sorunlar yaşamam ne yazık ki üzdü beni. 😞

Dediğim gibi Memtest yapın. Temiz çıkarsa sadece bizden değil diğer forumlardan da destek alabileceğinizi sanmıyorum. Ama belki bir koca yürekli çıkabilir, kim bilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğim gibi Memtest yapın. Temiz çıkarsa sadece bizden değil diğer forumlardan da destek alabileceğinizi sanmıyorum. Ama belki bir koca yürekli çıkabilir, kim bilir?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam aslında bu hatanın ReviOS sistemini kullandığım için karşılaştığıma eminim. Bu hatayı manuel bir şekilde giderebilmem için ne yapmam gerektiğini öğrenmek adına konuyu açmıştım. Ancak konuyu okuyanlar da bu konuda ne yapılabileceğine dair bir fikirleri yok sanırım. Oyunlardan ümidimi kesmeliyim galiba. 😞 Yine de ilginiz için çok teşekkür ederim.

Her oyunda mı veriyor bu hatayı?
Hocam ReviOS'u kurduktan sonra henüz bir oyunu açmayı çalıştım ve bu hatayı verdi. Başka oyunlarda deneyemedim. Ancak birazdan yine deneyip size döneyim.
Her oyunda mı veriyor bu hatayı?
@r.yasar10 Hocam şimdi The Messenger oyununu indirip çalıştırdım. Herhangi bir hata almadan oyuna giriş yapabildim. Acaba bu hata sadece HUNTDOWN oyunundan mı kaynaklı ? Bu hatayı çözebilmek sizce ne kadar mümkün ?

Son düzenleme:
Korsan oyuna destek vermiyoruz maalesef. Diğer oyunda olmadığına göre sorun sistemde değil o da belli. Destek verilmediği için konu yakında kilitlenir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı