OverGame'den Monitör Alınır Mı?

Nedir işte bu özellikler? Bilgi edinmek amaçlı soruyorum. Benim gördüğüm Gigabyte modelinde 16.7 milyon renk var, diğerlerinde 1.07 milyar varken. Acer'da G-SYNC desteği yok ve 144 Hz. Aynı şekilde LG modeli de 144 Hz. Atladığım bir şey mi var?
Hocam o monitör G-SYNC destekliyor ve MSI modeli sorunlu olduğu için önerdim. Özellik olarak pek bir fark yok ama diğer modeller Epey üzerinden bakarsanız daha üstün.

Mağazası hemen dibimde :D şuan da güvenilir yerdir hiçbir sorun yaşamazsın çalışanları ilgililer. Monitörden eminsen satın alabilirsin üstad.

Dosya Ekleri

• b.png
    b.png
    47,1 KB · Görüntüleme: 24
  • a.png
    a.png
    307,3 KB · Görüntüleme: 24
Yanlış anlamayın polemik yaratmaya çalışmıyorum ama dayanağı olmayan bilgilerle alışveriş yapacak birini yanlış yönlendiriyorsunuz.

Yanlış anlamayın polemik yaratmaya çalışmıyorum ama dayanağı olmayan bilgilerle alışveriş yapacak birini yanlış yönlendiriyorsunuz.
Dayanağı olmayan derken ne demek istediğini anlayamadım dostum ? Ürün hakkında diyorsan monitörden çok detaylı anlamam mağazanın güveni ile alakalı yorum yapabilirim çünkü alışveriş yapıyorum sürekli.

Araştırırsanız bulabilirsiniz o zaman hocam.
Araştırdım, karşılaştırdım, bulduğum sonucu paylaştım. Demin "gerek kalite gerek özellik olarak çok daha iyi" demiştiniz şimdi "Özellik olarak pek bir fark yok" diyorsunuz. "diğer modeller Epey üzerinden bakarsanız daha üstün" dediniz ona da baktım o da doğru çıkmadı.
Dayanağı olmayan derken ne demek istediğini anlayamadım dostum ? Ürün hakkında diyorsan monitörden çok detaylı anlamam mağazanın güveni ile alakalı yorum yapabilirim çünkü alışveriş yapıyorum sürekli.
Sana demedim birader, senin mesajınla arada 4 mesajlık bir konuşma varken nasıl kendi üzerine alınabildin?

Araştırdım, karşılaştırdım, bulduğum sonucu paylaştım. Demin "gerek kalite gerek özellik olarak çok daha iyi" demiştiniz şimdi "Özellik olarak pek bir fark yok" diyorsunuz. "diğer modeller Epey üzerinden bakarsanız daha üstün" dediniz ona da baktım o da doğru çıkmadı.

Sana demedim birader, senin mesajınla arada 4 mesajlık bir konuşma varken nasıl kendi üzerine alınabildin?
Daha üstün ürünler hocam o zaman siz doğru bakmamışsınız. Bir de çok daha iyi diye neden yazdım bilmiyorum ama MSI monitör ölü pixel ve ghosting sorunlu o yüzden almanızı önermem, ama çok istiyorsanız alın nasıl olsa MSI kalitelidir değil mi?

Daha üstün ürünler hocam o zaman siz doğru bakmamışsınız. Bir de çok daha iyi diye neden yazdım bilmiyorum ama MSI monitör ölü pixel ve ghosting sorunlu o yüzden almanızı önermem, ama çok istiyorsanız alın nasıl olsa MSI kalitelidir değil mi?
Yahu tamam daha üstün ürünse nedir daha üstün olduğu konu bunu niye söyleyemiyorsunuz? Ölü pixel ve ghostingle ilgili hiç bir şey demedim, doğrudur diye kabul ettim. İlk başta da bilgi almak için sorduğumu söyledim, ben mi bir şey atlıyorum dedim hala "siz doğru bakmamışsınız" gibi bir cevap alıyorum. MSI almak gibi bir derdim yok sadece diğer ürünleri niye tavsiye ettiğinizi soruyorum hala net bir cevap alamıyorum.

Geri
Yukarı