Overrated oyunlar hangileri?

Overrated'den kasıt, RDR'nin kitlesi aslında. çok saçma bir kitlesi var.
Hayatında oyun oynamayıp sağda solda Rdr 2 dünyanın en iyi oyunu diyen kişilerin fikirlerini kendi fikirleri gibi belirten garip ne olduğu belirsiz bir kitle. Oyun çok iyi fakat kitlesi gerçekten sinir bozucu.

RDR2'nin kitlesi RDR2'yi berbat etti, toxiclikleri yüzünden hiçbir şekilde oynayasım kalmadı oyunu. 5. dakikasında bıraktım. Onun dışında konuya dönersek Baldur's Gate 3 diyorum.

RDR2. Çok yavaş, banel bir oyun yapısı var. Hantallıktan aksıyor oyun zaten istatistiklere bakılırsa dahi oynayanların büyük kısmı oyunu Episode 2'yi bitirmeden bırakmaları bu başarısızlığı gösteriyor. Zaten tam olarak bu yüzden RDR:3'de Rockstar kesinlikle aynı hatayı yapmayacak, daha hızlı ve akıcı bir oyun yapacaklar.

RDR2. Çok yavaş, banel bir oyun yapısı var. Hantallıktan aksıyor oyun zaten istatistiklere bakılırsa dahi oynayanların büyük kısmı oyunu Episode 2'yi bitirmeden bırakmaları bu başarısızlığı gösteriyor. Zaten tam olarak bu yüzden RDR:3'de Rockstar kesinlikle aynı hatayı yapmayacak, daha hızlı ve akıcı bir oyun yapacaklar.
Oyun hakkında görüşlerinize katılıyorum ama yine de oyun sattı bayağı ve kitlesel anlamda çok beğenildi. Rockstar köklü değişiklik yapmaz diye düşünüyorum.

Konu için FİFA diyebilirim.

Oyun hakkında görüşlerinize katılıyorum ama yine de oyun sattı bayağı ve kitlesel anlamda çok beğenildi. Rockstar köklü değişiklik yapmaz diye düşünüyorum.

Konu için FİFA diyebilirim.
GTA 5'in 1/3'ü kadar sattı. Rockstar gibi sadık bir müşteri kitlesi olan firma için facia olduğunu düşünüyorum.

GTA 5'in 1/3'ü kadar sattı. Rockstar gibi sadık bir müşteri kitlesi olan firma için facia olduğunu düşünüyorum.
Gta 5 gibi bir oyunla kıyaslamak çok sağlıklı değil bence çünkü zaten dünyanın en çok satan 2. oyunu. Rockstar bence RDR için hedeflerine ulaştı ama tabii memnun olmamış da olabilirler.

GTA 5 Zamanında herkeste merak uyandıran bir oyundu. o yüzden overrated olması normal diye düşünüyorum.

TLOU'dan çok RDR2 overrated hale geliyor. overrated yapanda kitlesi. TLOU evreniyle, hikayesiyle farkı koyuyor bence.
GTA 5'in hikayesi leş gibi amelelik yapıyorsun devamlı.

Geri
Yukarı