Overrated ve underrated dediğiniz manga nedir?

Overrated mı bilmiyorum ama One Piece'in ilk 28 bölümünü izledim şimdilik. Çok uyku getiriyor. İleride ne olacak merak ediyorum ama çok eski bir yapım olduğu belli gerçekten.

Overrated mı bilmiyorum ama One Piece'in ilk 28 bölümünü izledim şimdilik. Çok uyku getiriyor. İleride ne olacak merak ediyorum ama çok eski bir yapım olduğu belli gerçekten.
One Piece zaten çok sıkıcı bir anime. Genel olarak konusu vs. sıkıcı direk. Bir de buna ek olarak inanılmaz yavaş ilerliyor. Resmen işkence. Sıkıcı üstüne sıkıcı bu yüzden anime. Sıkıcı buluyorsan direk bırak benden sana öneri. Ben bu hatayı yaptım sen yapma. Vakit kaybedersin sadece. Bu arada animenin açıldığı bölümler 400'den itibaren başlıyor. Yani biraz heyecan+aksiyon+adam akıllı karakterler ve hikaye istersen sabretmen lazım bayağı. O da time-skip'e kadar sürüyor zaten. Ama bence hiç bile değmez. Onun yerine gidersin çok daha iyi serilere başlarsın.

Son düzenleme:
Çok yakında gelecek ;). Biraz daha ortamın tadını çıkarın diye zaman tanıdılar. Tarihi belli olduğunda sana ilk haber veren ben olacağım :).

Bu arada remake falan değil, tamamen yeni bir hikaye ile ilgili 4 bölüm olacak.
bilgim yok da 4 bölüm ne alaka yeni bölüm mü geliyor

Geri
Yukarı