Oversize tişört önerisi

• Konuyu başlatan Namet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 4B
Bro kalitesi pull beardan farksız derken şaka yapıyor olmalısın ya.

Baskı olarak pull bear tavsiye ederim baskıları çok iyi. Ama fiyat olarak bayağı abarttılar o yüzden başka alternatfilere yönelebilirsiniz. Ayrıca yeni aldığım tişörtler geçen sene aldıklarımdan daha ince. Öyle ince tişört takıntınız varsa sizi rahatsız edecekse hiç tavsiye etmem.

Aga baskılar çok keko işi be acayip kötü.
Minimal tasarımda sweatleri güzel oluyor. Pull&Bear, Loft, LTB, Mavi vb. markaların yürüyen reklam panosu olmaktan iyidir diye düşünüyorum.

Öneriler için herkese çok teşekkürler. Herkesin faydalanması adına güzel bir paylaşım oldu.

Bro kalitesi pull beardan farksız derken şaka yapıyor olmalısın ya.

Baskı olarak pull bear tavsiye ederim baskıları çok iyi. Ama fiyat olarak bayağı abarttılar o yüzden başka alternatfilere yönelebilirsiniz. Ayrıca yeni aldığım tişörtler geçen sene aldıklarımdan daha ince. Öyle ince tişört takıntınız varsa sizi rahatsız edecekse hiç tavsiye etmem.

Aga baskılar çok keko işi be acayip kötü.
p&b de var bende o fiyat abartı lcw daha iyi :d

P&b de var bende o fiyat abartı lcw daha iyi :d

Aynen kardeşi lcw daha iyi haklısın :d fiyatı konusunda abartı oldugu zaten yazmışım sana. Sen eski sezonlarda aldığın için yeniler hakkında lcw daha iyi demen normaldir ben orada zaten belirmişim fiyatları abarttıklarını ve ince olduklarını baskısı hakkında yorum yaptım.

Aynen kardeşi lcw daha iyi haklısın :d fiyatı konusunda abartı oldugu zaten yazmışım sana. Sen eski sezonlarda aldığın için yeniler hakkında lcw daha iyi demen normaldir ben orada zaten belirmişim fiyatları abarttıklarını ve ince olduklarını baskısı hakkında yorum yaptım.
şaka yapıyom brom haklısın

Yeni konular

Geri
Yukarı