Overwatch 2500+ SR takım arkadaşı

invaderghoul

Hectopat
Daha fazla  
PC platformunda 2500 ve üstü SR'ı olan takım arkadaşı arıyorum. Tek başıma bazen zorlanıyorum birbirimize yardım ederiz, iletişim kurarız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Competetive atmayı bıraktım ama arada quick game atabiliriz istersen. En son 3202'ydim ama 1 haftadan uzun süredir oynamadığım için SR erimiş olabilir(Peak: 3485).
Battletag: MajorGhost#2160.

Competetive atmayı bıraktım ama arada quick game atabiliriz istersen. En son 3202'ydim ama 1 haftadan uzun süredir oynamadığım için SR erimiş olabilir(Peak: 3485).
Battletag: MajorGhost#2160.
Bilgisayarımdaki bir sorun yüzünden üstüste düştüm oyunlardan. SR 2300 civarlarına geriledi. Tekrar geleceğim.

Bilgisayarımdaki bir sorun yüzünden üstüste düştüm oyunlardan. SR 2300 civarlarına geriledi. Tekrar geleceğim.
Ben Cumartesi'den sonra oyuna hafta sonları nadiren girmeyi düşünüyorum ve mümkün olduğunca YGS-LYS'ye odaklanacağım o yüzden bıraktım ben. Ama elbette arada kafa dağıtmak lazım o zaman girebiliriz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı