Overwatch 2'ın incelemeleri neden kötü?

İlk oyunu insanlara sattılar ve insanlar mutlu mutlu oynuyordu, kostümleri oyun parasıyla alıyorlardı vb. sonra Overwatch 2 çıkartacağız, yeni oyun modları gelecek, hikaye modu gelecek dediler. Vadettikleri hiçbir şey olmadan oyunu çıkardılar, hikaye modunu iptal ettiler, mod geldi mi takip etmedim ve onun yerine oyunu gerçek parayla alınacak kostümlerle doldurdular. Yani milletin parayla aldığı oyunu öldürüp gacha tarzı bir oyuna döndürdüler.

Hocam bu dediğiniz oyunu ücretsiz yapma durumunu bir sürü oyun yaptı. Rocket League, PUBG vs...hiçbiri bu kadar tepki almadı. Ben Valorant oynuyordum orada da kostümler çok pahalı. Şeyi soracağım 1'den 2ye geçerken ben birinci oyunda bir kostüm satın aldıysam 2.oyunda envanterimden silindi mi o kostüm? Bu yüzden mi insanlar tepkililer? Çünkü böyleyse haklılar.

yok hocam 15 dolar yurtdışında
15 dolarsa bu kadar yaygaralık bir şey yok gibi geliyor.Biz nelerin iptal olduğunu gördük.Hala cyberpunk online mod bekliyorum.

Hocam bu dediğiniz oyunu ücretsiz yapma durumunu bir sürü oyun yaptı. Rocket League, PUBG vs...hiçbiri bu kadar tepki almadı. Ben Valorant oynuyordum orada da kostümler çok pahalı. Şeyi soracağım 1'den 2ye geçerken ben birinci oyunda bir kostüm satın aldıysam 2.oyunda envanterimden silindi mi o kostüm? Bu yüzden mi insanlar tepkililer? Çünkü böyleyse haklılar.

15 dolarsa bu kadar yaygaralık bir şey yok gibi geliyor.Biz nelerin iptal olduğunu gördük.Hala cyberpunk online mod bekliyorum.
tamam ama overwatch 1 ile 2 arasında çok birşey yok söyledikleri hiçbir şeyi yapmadılar o yüzden eleştirildi

hocam vaatlerinin hiç birisi yapmadılar olay o. Şirket yaparız dediği hiç bir şeyi yapmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı