Overwatch Bölge Değiştirip Satın Alma

blackos

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Geçen gün Overwatch almaya karar verdim. Oyun hakkında araştırma yaparken oyunu satın aldıktan sonra bölge değiştirebildiğimizi gördüm. Oyunun satın alma sitesinde de bölgeyi Çin yaptığım zaman oyun ¥328 oluyor. Bunun da Türk Lirası karşılığı 10 Lira. Şimdi biz bu oyunu 10 Lira'ya alabiliyor muyuz? Yoksa olmuyor mu? Çok saçma bir soru sorduysam kusura bakmayın. Bu konularda pek bilgim yok.

Merhaba.
İnternette dolaşırken böyle bir yoruma rastladım.
"I'm in China now. Asian server is like 50-70ms ping in China. If you want to play on Chinese server you need to download the Chinese version of Battlenet and then register a new account for it. Progress don't carry over, Chinese servers are independent. Also, OW beta ends next monday in China,so you may not play it anyway."
Çin'de oynayabilmek için Battle.net'in Çince versiyonunu indirmek gerektiğini, ve Çin için farklı bir hesap açılması gerektiği söylenmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Playing Overwatch in China? • /r/Overwatch

Merhaba.
İnternette dolaşırken böyle bir yoruma rastladım.
"I'm in China now. Asian server is like 50-70ms ping in China. If you want to play on Chinese server you need to download the Chinese version of Battlenet and then register a new account for it. Progress don't carry over, Chinese servers are independent. Also, OW beta ends next monday in China,so you may not play it anyway."
Çin'de oynayabilmek için Battle.net'in Çince versiyonunu indirmek gerektiğini, ve Çin için farklı bir hesap açılması gerektiği söylenmiş. Ne kadar doğru bilmiyorum.
Playing Overwatch in China? • /r/Overwatch
Şimdi hesabını Çin için açanlar sadece Çin sunucularında mı oynayabiliyor?

Dediğim gibi bu konuda net bir bilgi sahibi değilim. Ancak gerek LoL gerek diğer oyunlar olsun Çin bölgesindeki Splashart'ları, reklamları ve sesleri farklıdır. Çin'in katı kurallarına göre düzenlenirler. Ve genelde sadece Çin'den üyelerine açık olurlar ve Çin hesapları ile başka bölgelere giriş yapılmaz. Başka bölge hesapları ile de Çin bölgesine. Normalde böyle olur ancak dediğim gibi Overwatch üzerindeki sistem nasıl işliyor bu konuda bilgim yok maalesef.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı