Overwatch çerçeve sistemi nasıl çalışıyor?

Doomfist

Picopat
Arkadaşlar merhaba. Bir süredir Overwatch oynuyorum bedava olduğu zaman almıştım şu an 30 küsur leveldayım. Anlamadığım şey ise çerçeveler. Altın renkli çerçeveli az sayıda, gümüş çerçeveli ise çok sayıda insan görüyorum oyunda. Ben bunları rank ile alakalı zannediyordum ancak Support ve tank role competitive yerleştirme maçlarımı tamamladığımda ikisinde de Gold olmama rağmen çerçeve gelmediğini gördüm. Bunun üzerine internetten baktığımda şu siteye denk geldim:

Overwatch Portrait Borders for ALL Levels [Updated 2020]

Bu siteden baktığımda çerçevelerin rank ile değil seviye ile alakalı olduğunu gördüm ancak seviyeleri görünce de ufak çaplı bir kalp krizi geçirmedim değil. Zira o altın-plat çerçeveli dediğim adamların 2000 Level civarı olması gerekiyor o çerçeveyi alabilmeleri için. Umarım yanlış anlamışımdır ama size de bir sormak istedim. Açıkçası oyunda öyle az bir saatim de yok ona rağmen 30 küsur Level'ım ve bu insanlar ciddi ciddi 2200+ Level'a mı sahip? Ya millet kafayı yemiş ya da benim anlamadığım bir şeyler var. Eğer bu sistemi açıklayabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı