Overwatch hâlâ alınır mı?

Seckinmis

Kilopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar Overwatch G2A'de 78 TL şu an. Alınır mı sizce, oyuncu var mı hâlâ? Overwatch 2 çıkacakmış ama galiba Overwatch sahipleri alacakmış direkt oyunu.

Vallahi 2 ay önce bedava oldu aldım hem de özel bir Edition'dı. Overwatch 2 çıkınca da bedavaya gelecekmiş bana arkadaşlarıma adım adım anlattım falan dolandırıcı falan sandılar scam dediler çatır çatır oynuyorum halen.

Overwatch 2 diye yeni bir oyun çıkmayacak. Var olan Overwatch sahiplerine güncelleme gelecek ve oyun komple Overwatch 2 olacak. Harici bir oyun olarak satılmayacak.

Overwatch 2 diye yeni bir oyun çıkmayacak. Var olan Overwatch sahiplerine güncelleme gelecek ve oyun komple Overwatch 2 olacak. Harici bir oyun olarak satılmayacak.

Yanlış bilgi. Overwatch 2 yeni bir oyun olarak çıkacak. Overwatch sahiplerine güncelleme gelecek, iki oyunda aynı şeylere sahip olacak, Overwatch 1 ile Overwatch 2 arasındaki tek fark PvE modu zaten. PvE moduna vb. erişmek isteyen kişiler 2. oyunu satın almak zorunda. Overwatch 1 ve Overwatch 2 oyuncuları beraber oynayabilir.

Yanlış bilgi. Overwatch 2 yeni bir oyun olarak çıkacak. Overwatch sahiplerine güncelleme gelecek, iki oyunda aynı şeylere sahip olacak, Overwatch 1 ile Overwatch 2 arasındaki tek fark PvE modu zaten. PvE moduna vb. erişmek isteyen kişiler 2. oyunu satın almak zorunda. Overwatch 1 ve Overwatch 2 oyuncuları beraber oynayabilir.
PVE modu oyunun içinde DLC olarak satılacak. İsteyen alabilecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı