Overwatch hala oynanır mı?

Smaug8

Hectopat
Makaleler
1
Oyunu hep almak istiyordum ama hep araya başka oyunlar girdi. 2. oyun çıkıyor ama şu an almayı düşünüyorum. Oyun hâlâ alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2017'den beri aktif olarak oynuyorum hala baymadı hiç. Oyunda hiç bir şekilde hile bulunmuyor. Çoluk çocuk velet insanlar oynayamıyor zaten Overwatch'ı, oyuncu kitlesi diğer oyunlara göre çok iyi. Bence %100 alınır.

2017'den beri aktif olarak oynuyorum hala baymadı hiç. Oyunda hiçbir şekilde hile bulunmuyor. Çoluk çocuk velet insanlar oynayamıyor zaten Overwatch'ı, oyuncu kitlesi diğer oyunlara göre çok iyi. Bence %100 alınır.

Bende alacağım ranked maç bulma süreleri nedir söyleyebilir misin?

Ranked bulması oldukça kısa süyor. Tabi Rank'a göre de değişebilir belki. Normal oyun modu 'Quick Play' biraz daha uzun sürebiliyor özellikle DPS oynanmak isteniyorsa. 'Arcade' kısmında bolca mod olmasından da kaynaklanıyor.

Hocam şu aralar oyun biraz ölü, OW2 çıkacak diye sanırsam çok hakim değilim fakat ilk oyuna sahip olanlar 2'nin sadece PvP'sini satın alacaklarmış herhalde, bakman gerekiyor.

Ranked bulması oldukça kısa süyor. Tabi Rank'a göre de değişebilir belki. Normal oyun modu 'quick play' biraz daha uzun sürebiliyor özellikle dps oynanmak isteniyorsa. 'arcade' kısmında bolca mod olmasından da kaynaklanıyor.

Çok teşekkürler alıp kesinlikle oynayacağım o zaman 100 saat Paladins var pek yabancılık çekmem diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı