Owari no Seraph tarzı anime önerisi

Yukarıdakiler aklımda kalanlar. Charlotte gibi bir şey ben de hala arıyorum.
Bi ben beğenmedim sanırım bu animeyi.

Neden beğenmedin dersem sanırım her şeyin 2-3 bölümde çözülüp bitmesi sanırım.

Listem bitmiş dolanıyordum forumda bu konuya bakayım dedim ama aradığımı bulamadım tatil devam ederse konu açayım en iyisi 😀

Bi ben beğenmedim sanırım bu animeyi.

Neden beğenmedin dersem sanırım her şeyin 2-3 bölümde çözülüp bitmesi sanırım.

Listem bitmiş dolanıyordum forumda bu konuya bakayım dedim ama aradığımı bulamadım tatil devam ederse konu açayım en iyisi 😀
Finalde her şey oldu da bittiyse getirilmiş biraz. 24 bölüme yaysalar da bayabilirdi gerçi. Abiler 13 bölüme sıkıştırmak istemiş sanki. Bu 12-13 bölüm sevdalarını da anlamış değilim bu Japonların. İlle de 12-24 şeklinde kalıplara gerek yok. Gerektiği kadar olmalı.

Finalde her şey oldu da bittiyse getirilmiş biraz. 24 bölüme yaysalar da bayabilirdi gerçi. Abiler 13 bölüme sıkıştırmak istemiş sanki. Bu 12-13 bölüm sevdalarını da anlamış değilim bu Japonların. İlle de 12-24 şeklinde kalıplara gerek yok. Gerektiği kadar olmalı.
Son bölümden 3 bölüm çıkardı bence.

2-3 bölüm fazla olsa bencede daha iyi olurdu.

Açıklama sanırım bugün yapılacak tatil var mı yok mu belli olsun etiketlerim "Sensei".

Geri
Yukarı