Oxygen Not Included buhar menfezlerindeki su nasıl soğutulur?

Furkan35kaya

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xpg 16 gb ram
R3 3300x
Longline sata 500gb ssd
Zoko 600w 80+
Asus rog strix 2060
Asus tuf b450m pro
Asus kasa
Meslek
Öğrenci
Oxygen Not Included oyununu eskiden oynuyordum. Son zamanlarda tekrar sardım. Çok güzel bir haritada başlangıç yaptım. İlk denememde 200. güne kadar gelmeyi başarabildim. Onda da sıkıntılar baş gösterince artık yeniden aynı haritada oynamaya karar verdim şu an üssüm gayet iyi durumda ama soğuk buhar menfezlerindeki suyu basıl soğutacağımı bir türlü çözemedim. Suyu soğuk biyoma almayı denedim bu sefer soğuk biyom ısınmaya başladı. Su soğutucular kullandım aşırı ısınma sorunu oldu. Petrol vs. kullanarak sıcaklığını dengede tutamadım. Eve gidince SS atacağım. Nasıl soğutabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oxygen Not Included oyununu eskiden oynuyordum. Son zamanlarda tekrar sardım. Çok güzel bir haritada başlangıç yaptım. İlk denememde 200. güne kadar gelmeyi başarabildim. Onda da sıkıntılar baş gösterince artık yeniden aynı haritada oynamaya karar verdim şu an üssüm gayet iyi durumda ama soğuk buhar menfezlerindeki suyu basıl soğutacağımı bir türlü çözemedim. Suyu soğuk biyoma almayı denedim bu sefer soğuk biyom ısınmaya başladı. Su soğutucular kullandım aşırı ısınma sorunu oldu. Petrol vs. kullanarak sıcaklığını dengede tutamadım. Eve gidince SS atacağım. Nasıl soğutabilirim?

Kanka aquatuner diye bir şey var türkçesini bilmiyorum. Ben de eskiden oynuyordum onu uzak bir yere yapıyosun sonra geçen sıvıyı 15 20 derece sogutuyor ama sıcaklıgı yok etmiyor etrafa dagıtıyor diye biliyorum o yüzden uzaga kur.

@Taha35 şöyle gireceğim 2.dekine gireceğim fakat o dediğin bir süreden sonra aşırı ısınma yapıyor. Onu soğutma gibi şeyler yapıyorlar. YouTube'a çok baktım fakat bulamadım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    3,5 MB · Görüntüleme: 147
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3,4 MB · Görüntüleme: 121

Geri
Yukarı