Oy kullanmaya gittiniz mi?

İlk turda 8 milyon oy kullanmayan seçmen varmış eğer bunlar da kullanırsa seçimin kaderi değişebilir. Umarım bu seçimde kullanmışlardır.
Hocam bu saattede kullanabilirler mi? Belki fikrini değiştirip kullanmak isteyen olur diye.

Oy kullanmaya yaşım yetmiyor fakat bu sözü buraya bırakmak istiyorum. Celladına aşık olmuşsa bir millet, ister ezan, ister çan dinlet, itiraz etmiyorsa sürü gibi illet, müstahaktır ona her türlü zillet. Yine de umudumuzu kaybetmeyelim. En azından geleceğimiz için.

HDP Genel Başkanı bile şeriatçı değil teröristleri sevdiriyorlar kendilerinden bıktırtarak :D

3 saatlik uyku ile sabah 8:30'da sandığa böyle girdim. Veremin gösterilip sıtmaya razı edilmeye çalışılan bu sistemi benim midem almıyor, istemediğimiz gitsin diye başka bir istemediğimizi getirmek zorunda bırakılmamalıydık. Son 25 yılda seçmeni açık ara en çok yıpratan ve sandıktan uzaklaştıran seçim oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
3 saatlik uyku ile sabah 8:30'da sandığa böyle girdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
04:30 da uyandım AKP sağolsun sms yetmedi arayarak bile oy kullanın diyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı