[Oylama] AMD cleanup Utility vs DDU

Hangisi Daha İyi

• Oy verenlerin toplamı
    104
Usta şimdi attığın konuda gördüm de sürücü silindikten sonra görüntü alamayanlar varmış. E yeni sürücünün kurulumunu nasıl yapacağım?
Cleanup Utility üzerindeki durum da mı aynı.

Windows 10 otomotik olarak sürücüyü kuruyor eski sürümünü görüntü alabilmek için. Bu işlemi bildiğim kadarı ile Windows 7, 8 ve 8.1'de yapıyor.

Windows 10 otomotik olarak sürücüyü kuruyor eski sürümünü görüntü alabilmek için. Bu işlemi bildiğim kadarı ile Windows 7, 8 ve 8.1'de yapıyor.

Şimdi mesela eski sürümü 20.8.3 müydü neydi öyle bir şeydi. Ben orada yeniden başlatma ile seçtiğim zaman silinecek, sonra yeniden başlatılıp Windows otomatik olarak 20.8.3 sürücüsünü yükleyecek ve siyah ekran vb. yaşamadan PC açılacak doğru mu?

Şimdi mesela eski sürümü 20.8.3 müydü neydi öyle bir şeydi. Ben orada yeniden başlatma ile seçtiğim zaman silinecek, sonra yeniden başlatılıp Windows otomatik olarak 20.8.3 sürücüsünü yükleyecek ve siyah ekran vb. yaşamadan PC açılacak doğru mu?

Hayır o sürümü yüklemeyecek sildikten sonra ekrana görüntü verebilmek için ekran kartına aşırı eski hatta VGA bağdaştırıcısı adı altına getirecek kadar eski bir sürücü sürümü getirecek sen kendi sitesinden indirip kuracaksın marka modelini seçip.

Hayır o sürümü yüklemeyecek sildikten sonra ekrana görüntü verebilmek için ekran kartına aşırı eski hatta VGA bağdaştırıcısı adı altına getirecek kadar eski bir sürücü sürümü getirecek sen kendi sitesinden indirip kuracaksın marka modelini seçip.

Şimdi ben gidip o sinir krizi geçirten tuşa bastıktan yani işlemler başladıktan sonra ne olacak bana bir onu sırasıyla anlatır mısın lütfen çünkü hiçbir şey anlamadım.

1. DDU ile silme işlemini yaptıktan sonra sistem yeniden başlayacak.
  2. Değişen hiçbir şey olmayacak görüntü gelmeme falan her şey dahil buna.
  3. Sonra AMD kendi siteisne girip ekran kartının marka modeline göre aratıp indireceksin. Bu kadar.

1. DDU ile silme işlemini yaptıktan sonra sistem yeniden başlayacak.
  2. Değişen hiçbir şey olmayacak görüntü gelmeme falan her şey dahil buna.
  3. Sonra AMD kendi siteisne girip ekran kartının marka modeline göre aratıp indireceksin. Bu kadar.

Ekran kartına göre değil de Radeon Software ile indirsem bir şey olur mu?
Bu arada eğer bir sorun yaşarsam diye tüm adımları kayıt alacağım video olarak sonra bakarım.

Geri
Yukarı