Oynadığım en iyi macera oyunu: The Long Dark

Bende Epic Games'ten ücretsiz aldım ama indirmedim, sizce oyun nasıl? Biraz ana karakter ve hikayeden özet geçebilir misiniz?
Siz bir pilotsunuz ve uçaklara ilginiz var. Önceden boşandığınız karınız sizden son bir şey istiyor, hastasına uçurmanızı. Ne yazık ki uçarken bir fırtına başlıyor ve uçağınız arızalanıyor. Uçağınız soğuk bir karlı dağa düşüyor ve karınızı bulmak için yola çıkıyorsunuz.
Kısaca böyle.

Çok nadir belki 2-3 oyunda rage quit atmışımdır. The Long Dark da bunlardan biri. Sebebi ise oyunlarda yolculuk yapmayı sevmemem. The Long Dark bu tarz oyunların tillahı olabilir herhalde. Oyun beni haritanın bir ucundan bir ucuna amele gibi yürütüyor. Üstelik gideceğim bölgeyi puzzle gibi yollara sokarak benim sinir katsayımı ona katlıyor. Steam üzerinden aldım. PİŞMANIM ANTUAN @#$%^^&

Konuyla alakasız olacak ama oynadığınız en iyi macera oyunu The Long Dark ise muhtemelen hayatınızda sadece bir tane macera oyunu oynamış olma ihtimalinizi düşünüyorum...
Rise Of Tomb Rider de oynuyorum. Long dark daha güzel geldi.
Sola dönüp dümdüz gittin mi? Yolun sonunda sağ tarafta. İçerisi o kadar dolu ki çok rahat 2 aylık yiyecek vardır.
Ben oraya gitmeme rağmen Boz Anayı doyuramadım. Yardım istiyorum :D .

Trainer ile uçarak bitirdiğim oyundur, belki hayatımda o kadar yol yürümemişimdir. Gereksiz uzatmışlar.

Geri
Yukarı