Oynadığınız bir oyunu bir daha oynar mısınız?

Metin2. Arkadaş, oyna oyna bitmiyor oyun. Simyanın süresi biter, tekrardan yap. Silah fişi, kostüm, pet, düzgün oranlı silah bulmak cart curt derken oyun bitmiyor. Hepsi bitiyor. Ne mi oluyor? Hepsi bitiyor ve hepsini tekrardan yapıyoruz. Kısacası oyun bitmiyor.

Bu arada Metin2 bırakılmaz, ara verilir. İllet bir oyun.

Metin2. arkadaş, oyna oyna bitmiyor oyun. Simyanın süresi biter, tekrardan yap. Silah fişi, kostüm, pet, düzgün oranlı silah bulmak cart curt derken oyun bitmiyor. Hepsi bitiyor. Ne mi oluyor? Hepsi bitiyor ve hepsini tekrardan yapıyoruz. Kısacası oyun bitmiyor.

Bu arada Metin2 bırakılmaz, ara verilir. İllet bir oyun.

Aynen öyle bırakamadım bir türlü şu oyunu.
Hangi sv?

Ben RDR 2 oyununu 4 kere bitirdim ve gram sıkılmadım. Halen tekrardan başlayasım var. 600 saate yakını sadece hikaye modu. Sizin sıkılmadan oynadığınız tekrardan bitirdiniz oyunlar oluyor mu?
Manhunt ve Bully'i 2011'den bu yana sıkılmadan oynuyorum. Ne kadar bitirdiğimi sayamadım bile.

Ben RDR 2 oyununu 4 kere bitirdim ve gram sıkılmadım. Halen tekrardan başlayasım var. 600 saate yakını sadece hikaye modu. Sizin sıkılmadan oynadığınız tekrardan bitirdiniz oyunlar oluyor mu?
Oyunu unutacak veya az hatırlayacak raddeye geldiysem tekrar oynarım ama bitirdiğin oyunu hemen veya 1 ay gibi kısa bir süre sonra tekrardan oynamak bana saçma geliyor.
Gözlerim yakını görmemeye başladı. Gözlerim acıyor. Sonuç? Oynamaya devam.
Gözlük takmıyor musunuz?

Yeni konular

Geri
Yukarı