Oynadığınız en berbat oyun veya oyun sürümü neydi?

Oyun çok güzel, ben bayağı seve seve oynadım da Ray Tracing'in maşallahı var kart katili. İki ışın göreceğiz diye duvarlara tosluyoruz.
"Save ala ala oynadım" yazdın sandım ha.

Ben GFN'de bitirdim. 1080P full ayar ve 60 FPS. RTX yoktu maalesef. Free kullandım o zaman. Fişek fişek.

"Save ala ala oynadım" yazdın sandım ha.

Ben GFN'de bitirdim. 1080P full ayar ve 60 FPS. RTX yoktu maalesef. Free kullandım o zaman. Fişek fişek.

Ben de RT kapalı oynadım zaten deneme amaçlı açmıştım. RT ultra + FSR yine 40-45 FPS veriyordu da 60 FPS varken yemişim ışınını. Sahte ışıklar beni yeterince tatmin ediyor.

Ama şu yeni override modu cidden sağlam olmuş, Ray Tracing dediğin kendisini hissettirecek ve kart da yeterince güçlü olacak. Giriş ya da orta seviye kartlarla gariban ışın izlemesi sarmıyor.

Benim için de Hello Neighbor. Hem sıkıcı, hem buglarla dolu. Katlanamadım. Yarıda bıraktığım çok az oyun vardır, bu da onlardan biri.

Ben 4 kere bitirdim oyun bulamadığım zamanlarda açıyorum 30dakikada bitiriyorum. Hem yeni buglar keşfediyorum :D

Elden Ring. 250 saat rezalet kamera açısı ve kontrolleri ile acı çektim.

O sizin fikriniz fakat bence Elden Ring gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biri. Oyunda evet kamera rezalet kontroller iyi neden sevmediniz anlamadım. Kamerayı resetleyip tekrar eski haline getirdikten sonra ilerleyebiliyorsunuz bu arada. Düşmanlara odaklanırsanız kamera 360 dereceden 180 dereceye iniyor.

Elden Ring. 250 saat rezalet kamera açısı ve kontrolleri ile acı çektim.

250 saat oynadıktan sonra da bir oyuna rezalet demen büyük bir tezat oluşturuyor. Ben de büyük bir hayranı değilim ama 30-40 saat oynadıktan sonra sarmadığını fark edip bırakmıştım. Bir oyunun kötü olduğunu veya sana göre olmadığını anlamak için yüzlerce saat oynamaya gerek yok.

250 saat oynama hırsı nereden geldi o zaman. İade edemediğin için israf olmasın diye mi oynadın?

Elden Ring oyununun ilk 3 saati bile 600TL'yi hak ettirdiğini düşündürmüştü bana. İlk 3 saatinde sanırsam 4 boss ve ana bossu kesmiştim. Hatta ilk kestiğim boss soldricki saymazsak ana bosstu levelim 6yken gitmiştim galiba hiç level up yapmadan. Sanırsam 20.denemede geçmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı