Oynadığınız en iyi 5 oyun nedir?

1- dark souls remasreted
2- cod
3-cod modern warware
4- crysis serisi
5- sniper elite v2

oynayamadıklarımız var liste bu... ama dark souls'i sil baştan (hiç oynanamış gibi) oynamayı çok isterdim.. ama ilerleyen dönemde ekran kartı alabilirsem tüm souls serileni oynayacağım

1- Dark Souls remasreted
2- CoD
3-CoD modern warware
4- Crysis serisi
5- Sniper Elite V2

Oynayamadıklarımız var liste bu... Ama Dark Souls'i sil baştan (hiç oynanamış gibi) oynamayı çok isterdim. Ama ilerleyen dönemde ekran kartı alabilirsem tüm souls serileni oynayacağım

DS Remastered'ı DLC'ler dahil all boss bitirdim, türü sevenler için muhteşem bir oyun fakat oyunun %60'lık kısmı bone firelar arası koşturduğumuz yapay bir eziyetten ibaret. Özellikle DS3, Bloodborne, Sekiro, Elden ring gibi oyunlardan sonra dönüp 2.kere asla oynanmaz, anca nostalji için belki.

Satisfactory.
Farming Simulator 11-22'ye kadar olan tüm sürümler.
Grand Theft Auto IV.
Injustice gods Among Us.
Injustice 2.

DS Remastered'ı DLC'ler dahil all boss bitirdim, türü sevenler için muhteşem bir oyun fakat oyunun %60'lık kısmı bone firelar arası koşturduğumuz yapay bir eziyetten ibaret. Özellikle DS3, Bloodborne, Sekiro, Elden ring gibi oyunlardan sonra dönüp 2.kere asla oynanmaz, anca nostalji için belki.
Bak şimdi otursam 7-8 saatte bitiririm oyunu.. neyi nerede nasıl yapacağımı biliyorum.. hiç bilmediğini düşün ? nereye gitmen gerektiğini bile bilmediğin dünyada tek başınasın .. güzeldi.. hala güzel.. kaldı ki harita tasarımından daha iyi bir tasarım çıkmadı daha.. 13 yıllık bir oyun.. onu düşün.. benim sistemim kötü biraz daha iyi olursa ds3 oynayacağım.. ama ds1 hep yeri ayrı olacak.. souls oyunlarının hepsi öl, güçlen, öl, tekrar et öl bosslarının hareketlerini ezberlere.. ds1 kendi havası başka

1-RDR serisi.
2-Mafia serisi.
3-GTA serisi.
4-Witcher 2&3
5-souls serisi.
6-AC serisi.
7-Battlefield serisi(multiplayer, son oyun hariç)
8-CoD serisi(hikaye olarak, son oyunları hariç)

Bak şimdi otursam 7-8 saatte bitiririm oyunu.. neyi nerede nasıl yapacağımı biliyorum.. hiç bilmediğini düşün ? nereye gitmen gerektiğini bile bilmediğin dünyada tek başınasın .. güzeldi.. hala güzel.. kaldı ki harita tasarımından daha iyi bir tasarım çıkmadı daha.. 13 yıllık bir oyun.. onu düşün.. benim sistemim kötü biraz daha iyi olursa ds3 oynayacağım.. ama ds1 hep yeri ayrı olacak.. souls oyunlarının hepsi öl, güçlen, öl, tekrar et öl bosslarının hareketlerini ezberlere.. ds1 kendi havası başka
Evet o kafa karıştırıcı ve dünyasında kaybolduğun harita tasarımı konusunda DS1 gerçekten en iyisi fakat dediğim gibi bone fire olayı biraz eziyet, onun dışında bosslar da öyle ahım şahım akılda kalıcı değil. Elden ringi ayrı tutarsak bu türün en baba oyunu Bloodborne dur. 2 kere üst üste bitirmekten keyif aldığım tek from software oyunu.

Geri
Yukarı