Oynadığınız en iyi hikayeli oyun

RDR2, Last of Us Part 2, Detroit, GoW, TWD 2. sezon(1. sezonu sevmemiş ve hatta tartışmak için konu açmıştım ama 2. sezonu sevdim), Batman Arkham City ve PS4'ü sattığım için oranın kütüphanesine bakamadığımdan aklımdan çıkan ama senaryosunu sevdiğim bir kaç oyun daha var.
Ha soruya yani en iyi hikâyeli oyuna gelirsek beni ağlatacak kadar kendine bağlayan RDR2 diyebilirim.

Dark souls 2 derim ama hikayesi ile ön plana çıkmadığı için Metro Last Light diyorum.
Bilgisayarım kötü olduğu için God Of War, Witcher 3 gibi oyunları oynamadım, onları oynadığımda büyük ihtimal fikrim değişir.

CoD 4 Modern Warfare, Half-Life 2, GTA 4

Oynadığınız en iyi hikayeli oyun nedir? Az önce Detroit Become Human'ı 2 farklı final ile bitirdim. Daha önce fahrenheit i de bitirdim ancak kontrol zorluğundan dolayı Heavy Rain'e başlamak istemedim. Onun yerine oynanış videolarını izlemeyi düşünüyorum YouTube'dan. Uncharted'dan birkaç oyun bitirdim, Batman serisini bitirdim ve yeni oyuna başlamak istiyorum ama neye başlasam karar veremedim. Tavsiyeleriniz nelerdir?

Tabii ki de bana göre The Wolf Among Us bazen keşke bu oyunu unutum tekrar oynasam diyorum.

Tabii ki de bana göre The Wolf Among Us bazen keşke bu oyunu unutum tekrar oynasam diyorum.
Ve batman serisi.

Metro Exodus ve diğer oyunları tavsiye ederim hikaye açısından oldukça yeterli. Ama bu oyunlar mekan tasarımı ve içine çeken atmosferi ile ün salmış seridir.

Geri
Yukarı