Oynadığınız en iyi hikayeli oyun

Ezio üçlemesini oynadıktan sonra bir daha asla o seriye dönmedim. Çok sıkıcı ve başarısız bir seriydi bana göre.
Ezio kısmında haklısınız. Çünkü sıkıcıydı gerçekten o. Daha eski ama 2 ve 3 oynamanızı öneririm. Bu serinin en iyi oyunu ilk 2. ve 3. oyunuydu. İlerledikce kötüye gitmesi doğru. Ama 2 ve 3 bence gayet mükemmeldi.

Ezio kısmında haklısınız. Çünkü sıkıcıydı gerçekten o. Daha eski ama 2 ve 3 oynamanızı öneririm. Bu serinin en iyi oyunu ilk 2. ve 3. oyunuydu. İlerledikçe kötüye gitmesi doğru. Ama 2 ve 3 bence gayet mükemmeldi.

Assassin's Creed II, Brotherhood ve Revelations'ı oynadım. Bunları oynarken çok sıkıldığım için 3. oyun da dahil olmak üzere bir daha AC oyunu oynamadım. 2. oyun da çok sıkıcıydı bana göre.

Assassin's Creed II, Brotherhood ve Revelations'ı oynadım. Bunları oynarken çok sıkıldığım için 3. oyun da dahil olmak üzere bir daha AC oyunu oynamadım. 2. oyun da çok sıkıcıydı bana göre.
Zevkler ve renkler tartışılmaz büyütmeye gerek yok ama şaşırdım 2. ve 3. oyunu beğenmemenize. Zaten demek istediğim diğer Ubisoft oyunlarına göre en başarılısı bu bence. Ubisoft'un yapmış olup sevdiğim tek oyun serisi.

Oynadığınız en iyi hikayeli oyun nedir? Az önce Detroit Become Human'ı 2 farklı final ile bitirdim. Daha önce fahrenheit i de bitirdim ancak kontrol zorluğundan dolayı Heavy Rain'e başlamak istemedim .onun yerine oynanış videolarını izlemeyi düşünüyorum YouTube'dan. Uncharted'dan birkaç oyun bitirdim, Batman serisini bitirdim ve yeni oyuna başlamak istiyorum ama neye başlasam karar veremedim. Tavsiyeleriniz nelerdir?
Detroit'e devam etmenizi öneririm. Alternatif 99 dan fazla sonu var. Ben resmen karakterlerle dost olmuş gibiyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı