Oynadığınız en iyi oyunlar

AC2 - Battlefield1 - WRC7 - Forza4 - GRİD2 - SeriousSam2 - Minecraft( Arkadaşlarınla oynayınca tadından yenmiyor yahu) - War Thunder. Saymayı unuttuğum daha çok vardır.

Şuana kadar oynadığım oyun serilerinden en çok beğendiğim Bioshock oldu(Zamanında resimlerine bakıp bu ne be hayatta oynamam demiştim birde :D). Özellikle Bioshock Infinite oyununu çok sevdim(Aslında serinin en sevdiğim oyunu) zaten oyunu bitirdikten sonrasında büyük bir boşluğa düştüm o oyunda aldığım zevki başka bir oyunda alamadım henüz.

Birde Resident Evil serisi var tabii ki(Serisi diyorum ama 5 ve 6 sarmadı beni o yüzden onları çıkartıyorum). Bütün oyunlarından tek tek bahsetmek isterdim ama sadece Resident Evil 4 demek istiyorum. Resident Evil 4'ü defalarca bitirsem de sıkmaz kendisini tekrar tekrar oynattırır, Resident Evil 4'ün yeri bende apayrıdır.

Max Payne 1 ve 2'yi unutmak olmaz onları da yazalım.

Telltale Games'in The Walking Dead serisi var birde. Üstte yazdığım oyunlar dışında oynadığım en iyi hikayeli oyun serisidir. Telltale Games'in iflas etmesi kötü oldu.

Macera dalında ise Tomb raider 2013 ve Rise of the Tomb Raider derim. Şuana kadar macera türünde oynadığım en iyi oyunlar.

Hikayeli oyunlarda son olarak The Evil Within yazmak istiyorum. Şuana kadar oynadığım en başarılı aksiyon, gerilim ve korku oyunu benim için bu oyunu da defalarca bitirsem sıkmaz.

Multiplayer dalında ise sadece Rising Storm 2 Vietnam yazacağım. Savaş atmosferini çok iyi yansıtıyor.

Not: Hepsini toplasan bir Resident Evil 4 etmez benim için :D.

Normalde korku gerilim tarzı oyunları sevmem ve genelde oyunda belli bir sonra sıkılırım bitmesi için dua ederim. Bu durumun olmadığı tek bir oyun vardı. O da "Metro: Last Light Redux". Konuşmalar, hikaye, oynanış, silahlar ve gerilim bayağı güzeldi. Hatta ilk defa bir oyun için keşke biraz daha uzun olsaydı dedirtti. Oynamayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı