Oynadığınız en kötü oyun hangisi?

Watch Dogs. Rezalet ötesi.
GTA 5. Saçma bir hikayeye sahip oyun. Güzel grafiklere sahip araba sürme oyunu bana göre. Oyuna mizah katalım derken çok cıvıyan bir oyun.
Bu mesajdan sonra silahlanmanızı tavsiye ederim. Bir GTA hayranı arabayla üzerinizden geçebilir, evinize molotof atabilir veya tankın namlusunu ağzınızın içine bulabilirsiniz.

Bu mesajdan sonra silahlanmanızı tavsiye ederim. Bir GTA hayranı arabayla üzerinizden geçebilir, evinize molotof atabilir veya tankın namlusunu ağzınızın içine bulabilirsiniz.
Hiç kimse benim, senin veya onun oyun zevkine karışamaz. Kime ne ya? Ben beğenmedim, o beğendi diye banane. Ben kimseye GTA 5 oynanmaz demiyorum. İsterse GTA 5 en iyi oyun desin saygı duyarım, onun oyun zevki sonuçta benim değil.

Son zamanlarda Sniper Elite 4 kadar berbat bir oyun oynamadım. Witcher gibi oyunları söyleyen şakacı arkadaşları pek ciddiye almamak lazım. Kitlesi büyük olan ve sevilen oyunlara biz sevmedik diye çöp diyebilme hakkımız yok. Öyle olsaydı eğer Dark Souls serisi diyebilirdim mesela ama biliyorum ki bana hitap etmeyen, birçok kişinin aklını başından alan bir oyun. Bu yüzden farklılık yaratmak için marka olan oyunları saçma sapan gömmeye gerek yok :)

Son düzenleme:
Far Cry 2 iyidir.

Aynı GTA 4 gibi. Gerçekçi ve karanlık. Beğeneni az, nefret edeni çok.

Nefret etmelerinin sebebi; çoğunlukla oyunun optimizasyonun berbat olması, oyunun gamer'ların abarttığı kadar karanlık ve ciddi bir hikayeye sahip olmaması, görev yapısının berbat ve çoğunluk ile amelelik görevleri ile dolu olması, sözde "gerçekçi" mekaniklerin, "gerçekçilik"ten çok, çoğunluğu araba ile şehrin bir ucundan diğer ucuna gitmek ile dolu olan oyunun, işleri iyice zorlaştırıp gereksiz yere oyun süresini uzatması ve oyunun karanlık yapısının insanın içini bayıp, oyunu sadece bitirmek için oynatmaya ittirmesi. Denilebilir.

Atmosfer olayı Far Cry 2 içinde geçerli, oyunun atmosferinin aynı GTA 4 gibi olması, oyunu güzel yapmak yerine insanı baydırması gibi durumlar "Beğeneni az, nefret edeni çok." cümlesini mantıklı ve kabul edilebilir kılıyor.

Geri
Yukarı