Oynadığınız ilk oyun nedir?

Adını hatırlamadığım dos oyunlarıyla başladım. Babam da makina mühendisi olduğu için bizim evde ben doğdumdan beri bilgisayar varmış. 91 doğumluyum ne zaman bilgisayarı keşfettim de oynamaya başladım bilmiyorum. Hatırladığım tek tük şey var. Mağara adamı dediğim bir oyun, Hugo'nun disketleri , volfied ve daha nicesi.

Need for speed 2 SE - 2000 yıllarında oynamıştım babam teknolojik aletlere çok meraklı olduğu için hemen almıştı bilgisayarı yaz tatili karne hediyesine tabi o zamanlar toplama masaüstü kullanmıştım hiç bir oyunda kasmazdı tabi o zamanlar pek oyun sitesi yoktu kanald oyun vardı birkaç daha oyun sitesi vardı. Modemi tam hatırlamıyorum 56k mıydı 128k mı ama telefondan dial-up sesini az çok hatırlıyorum.

Kasamızın markası LG idi işlemcim intel. Ekran kartımda baya güzeldi bilgisayarcı taa o zamanlar bin lira diyodu.

2000 Half Life, 2001 CS 1.1ile başlayan ve hala devam ettiğim tüm CS serisi, 2007 Silkroad Online. NFS, FIFA, PES, Winning Eleven gibi oyunları saymıyorum bile.

Ha bir de Duck Hunt vardı bak onu unuttum. Küçük tüplü TV'miz de oynardım, plastik tabanca ile:).

Yeni konular

Geri
Yukarı