Oynadığınıza pişman olduğunuz oyun var mı?

Witcher 3 çok güzel bence. Çok gizemli bir oyun ayrıca. Dışarı da gezerken bile bir anda kendini gizli ve gizemli bir bölgede bulabiliyorsun. Bu tarz oyunları çok seviyorum aslında. Bu dediğim olay Far Cry 3 ve Assassin's Creed 4 Black Flag'da da mevcut. Ayrıca Witcher 3'te görev almasan bile yolda birilerinin yanından geçerken bile sinematik giriyor görev alıyorsun. Çok güzel işlemişler oyunu. Herkesin zevki falan ayrı fakat bu oyunu beğenmemek bilemiyorum. Oyundan anlamayan insanlar bana göre bu kişiler. Bu tarz insanlar bana göre hep Valorant falan oynayan kişiler. Witcher 3 mü RDR2 mi yoksa Valorant mı desen sen daha sormadan Valorant der :) hadi Witcher 3'ü anlarım da RDR2'nin nesini beğenmediniz onu anlamadım? Sistemimi yenilediğim vakit ilk işim RDR2 alıp saatlerce oynamak olacak.
Ben rdr2 diyorum 6 kere bitirmiş biri olarak. Ancak witcher hiç sarmadı. Böyle yargılamanın doğru olmadığını düşünüyorum.

Ben rdr2 diyorum 6 kere bitirmiş biri olarak. Ancak witcher hiç sarmadı. Böyle yargılamanın doğru olmadığını düşünüyorum.
Ben de Witcher 3 ü 380 saat oynadım ama RDR2'yi 4 yada 5'inci saatinde sildim zevkler ve renkler tartışılmıyor :) Ama kötü bir oyun olduğunu düşünerek silmedim,aksine çok kaliteli bir yapım olduğunun daha oyunun başında silerken de farkındaydım hala da diyorum kısa süre oynamama rağmen üst düzey bir oyun olduğunu belli etti fakat sadece bana hitap etmiyor. Bizim kişisel olaral bazı oyunları sevmeyişimiz oyunun kötü olduğu anlamı gelmez

Oynadığınıza pişman olduğunuz oyun var mı? Merak ettim. Sormak istedim, benimki Mafia 3 olabilir.

bir oyun gerçekten bu kadar hiç edilebilir. Oyunun ilk iki saati muazzam fakat iki saatten sonra öyle bir tekrara sarıyor ki Ubisoft oyunlarıyla yarışır. Keşke açık dünya uğruna oyunu hiç etmeselerdi.

Mafia 3 çok hoşuma gitmişti. Başından kalkmadan bitirdim ancak Watch Dogs Legion diyebilirim.

Genel olarak co-op oynanması gereken oyunları tek başıma oynadığım için biraz sıkıyor ama oynuyorum. Pişman değilim ama bir arkadaşla oynasam çok daha keyifli olacak çokça oyunum var. Özellikle korku oyunlarını yakın bir arkadaşımla oynasam çok keyifli olacağına inanıyorum. 😀

Onun dışında oynayıp da pişman olacağım oyunları zaten almıyorum. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı