Steam Oynamadığım oyundan ban yedim

Mertiiz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam hesabıma 19 Ocakta birisi girdi. Gece 4-5 gibi 3 saate yakın Rust oynadı. Ve ben oynamama rağmen hile kullanarak ban yedirtmiş ne yapmalıyım?

Hesabınıza birilerinin girmemesini sağlamalısınız. Geçmiş olsun yapacağınız hiçbir şey yok.

Arkadaşlar Steam hesabıma 19 Ocakta birisi girdi. Gece 4-5 gibi 3 saate yakın Rust oynadı. Ve ben oynamama rağmen hile kullanarak ban yedirtmiş ne yapmalıyım?
Soğuk bir su belki sonrasında yanına sıcak bir kahve dal uzaklara. Paranın gittiğine yan yapacak bir şey yok.

VAC yasağı aldığım esnada hesabımı ben kullanmıyordum. VAC yasağı kaldırılabilir mi?

Hayır. Alınan VAC yasaklamaları, yasaklamaya neden olan hareket esnasında hesabı kimin kullandığından bağımsız bir şekilde hesapta kalır. En nihayetinde, Steam hesabınızın kullanımı ve güvenliği sizin sorumluluğunuzdadır.

Bunun sinir bozucu bir durum olduğuna katılsak da diğer oyuncuların oyundan keyif almalarını sağlamak ve adil bir oyun ortamı yaratmak için hile konusunda sıfır tolerans göstermek durumundayız.

Kendi suçu hesabını güvenceye almalıydı. Kullanım sözleşmesinde geçiyor bu madde.
Oyun yasaklamaları, Valve Anti Hile (VAC) yasaklaması değildir ve oyuna özeldir. Steam Destek oyun içerisinde almış olduğunuz yasakları kaldıramaz veya yasaklanmanız ile ilgili bilgi sağlayamaz. Yasaklama ile ilgili tüm bilgiler size oyun içerisinde sağlanacaktır.
hocam peki bu durumda Rustla iletişime geçebilir miyim? Bilginiz var mı?

Aynısını yaşadım ve onu Rust oynarken izledim. Sonra anladı onu izlediğimi ve ben de şifreyi değiştirmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı