Steam Oynamadığım oyundan ban yedim

Hiç bir şey gelmez elinizden. Bir bardak soğuk su içiyorsunuz sonra hesabınıza güle güle diyor, başka hesaptan Rust alıyorsunuz.

Oyun yasaklamaları, Valve anti hile (VAC) yasaklaması değildir ve oyuna özeldir. Steam destek oyun içerisinde almış olduğunuz yasakları kaldıramaz veya yasaklanmanız ile ilgili bilgi sağlayamaz. Yasaklama ile ilgili tüm bilgiler size oyun içerisinde sağlanacaktır.

Hocam peki bu durumda Rust'la iletişime geçebilir miyim? Bilginiz var mı?

Yine de sonuç çıkmaz hesap güvenliği kullanıcıya aittir.

Hesap güvenliği kullanıcının sorumluluğundaysa çalınan hesaplar için neden yardım ediyorlar o zaman? Aynı mantık değil mi?

Mantık olarak aynı fakat bu bahaneyle yasaklanma alan herkes aldığı yasaklanmayı kaldırmaya çalışıyor. Her yasaklanma alan "hesabım çalındı" diyerekten yasaklanmasını kaldıracak olursa gerisini siz hesap edin artık.

Mantık olarak aynı fakat bu bahaneyle yasaklanma alan herkes aldığı yasaklanmayı kaldırmaya çalışıyor. Her yasaklanma alan "hesabım çalındı" diyerekten yasaklanmasını kaldıracak olursa gerisini siz hesap edin artık.
Hocam benim elimde kanıtım var. Rust'ın oynandığı tarihte nereden giriş yapıldığı vs. belli Giriş yapılan cihazlara baktığım zaman Çin ve Panama gözüküyor. Facepunch Support ve Steam Support'a fotoğraflarıyla beraber yazdım yanıt bekliyorum.

Genel olarak söylüyorum. Sizi yalancı çıkarmak gibi bir niyetim yok. Mevcut VAC makalesine göre kaldırılma ihtimali olmasa da, şansınızı deneyebilirsiniz.

Giriş yapılan cihazlara baktığım zaman Çin ve Panama gözüküyor.

VPN gibi yazılımlarla konumları değiştirmek mümkün. Bu yüzden VAC yasaklanmalarında giriş yapılan konuma, IP adresine vesaire bakmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı