Oynamaya değer hikayeli oyunlar

Anilimo

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Radeon RX 6400
8x2=16 GB RAM
Intel H55 Anakart
Intel Core İ7 CPU 870 @3.00GHz
Öncelikle merhaba, başlıktaki gibi oynamaya değer hikayeli bazı oyunlar arıyorum. Oynayacak oyun bulamamam beni sıkıyor, şöyle hikayesiyle 3-4 saat oyun başından kaldırmayan, teması gerçekçi olan ve sıkmayacak bir oyun arıyorum. Son zamanlarda bazı oyunları bitirdim ve bitirdiğim oyunlar beni çok eğlendirdi. Oyunun anlattığı konu değil de gerçekçiliği ve düzenli bir hikayesi olan oyunlar önerir misiniz? Oynadığım oyunları gerçekten çok sevdim bunlara benzer olabilir.

Oynadığım oyunlar:

· Call of Duty: Modern Warfare serisi.
· Mafia 2
· GTA V
· GTA: San Andreas.
· Call of Duty: Ghosts.
· Call of Duty: Black Ops.
· Streamer Life Simulator.
· Escape the backrooms (2 kişi)

Detroit: Become Human.
Sizin oynadıklarınız gibi vurmalı kaçmalı değil seçiminize göre bir sürü senaryosu olan defalarca bitirilebilecek bir oyun.

Öncelikle merhaba, başlıktaki gibi oynamaya değer hikayeli bazı oyunlar arıyorum. Oynayacak oyun bulamamam beni sıkıyor, şöyle hikayesiyle 3-4 saat oyun başından kaldırmayan, teması gerçekçi olan ve sıkmayacak bir oyun arıyorum. Son zamanlarda bazı oyunları bitirdim ve bitirdiğim oyunlar beni çok eğlendirdi. Oyunun anlattığı konu değil de gerçekçiliği ve düzenli bir hikayesi olan oyunlar önerir misiniz? Oynadığım oyunları gerçekten çok sevdim bunlara benzer olabilir.

Oynadığım oyunlar:

· Call of Duty: Modern Warfare serisi.
· Mafia 2
· GTA V
· GTA: San Andreas.
· Call of Duty: Ghosts.
· Call of Duty: Black Ops.
· Streamer Life Simulator.
· Escape the backrooms (2 kişi)
Rdr 2, Gta 4.

Yeni konular

Geri