Oynanayacak Bütün Oyunları Bitirmek

Hepsini şimdi bitirmedim ki yillardir oynuyorum. :p En iyilerin hepsini bitirdim. Geriye bir sey kalmadi. Zaten yilda 4-5 adam akilli oyun cikiyor.

Hepsi degildir o, gel anlasalim. Bak sana bazi oyun isimleri söylerim hic tanimiyorsundur falan :)
Hepsini şimdi bitirmedim ki yillardir oynuyorum. :p En iyilerin hepsini bitirdim. Geriye bir sey kalmadi. Zaten yilda 4-5 adam akilli oyun cikiyor.

Hepsi degildir o, gel anlasalim. Bak sana bazi oyun isimleri söylerim hic tanimiyorsundur falan :)

Bütün oyunları oynamadım. Oynanabilecek kelimesi yanlış anlaşılmış. Mesajda bütün kelimesini oynanacak bütün oyunlar anlamında kullanmıştım. Benim hatam.

Verebilirsin sıkıntı yok. Araştırırım aklama yatarsa oynarım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı