Oynanayacak Bütün Oyunları Bitirmek

Hepsini şimdi bitirmedim ki yillardir oynuyorum. :p En iyilerin hepsini bitirdim. Geriye bir sey kalmadi. Zaten yilda 4-5 adam akilli oyun cikiyor.

Hepsi degildir o, gel anlasalim. Bak sana bazi oyun isimleri söylerim hic tanimiyorsundur falan :)
Hepsini şimdi bitirmedim ki yillardir oynuyorum. :p En iyilerin hepsini bitirdim. Geriye bir sey kalmadi. Zaten yilda 4-5 adam akilli oyun cikiyor.

Hepsi degildir o, gel anlasalim. Bak sana bazi oyun isimleri söylerim hic tanimiyorsundur falan :)

Bütün oyunları oynamadım. Oynanabilecek kelimesi yanlış anlaşılmış. Mesajda bütün kelimesini oynanacak bütün oyunlar anlamında kullanmıştım. Benim hatam.

Verebilirsin sıkıntı yok. Araştırırım aklama yatarsa oynarım. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı