Oynanışı aşırı zevkli ve bağımlılık yaratan oyun önerileri

Arkadaşlar yaklaşık 2 senedir hep aynı oyunları oynuyorum bu yüzden sıkıldım artık, bıktım yeni oyunlar görmek istiyorum. 5 senedir CSGO, Payday 2, ETX 2 oynadım ama artık sıktı, son 2 senedir de PUBG ve Rainbow Six Siege dışında pek bir oyun oynamadım.

Sizden tavsiyem singleplayer olsun, multiplayer olsun fark etmez oynanışı aşırı derecede zevk veren ve bağımlılık yaratan oyunlar hangileridir sizce? (MOBA önermeyin lütfen LoL zamanında beni sinir hastası etti.)
TAVSİYELER:
1)GTA V: Mod yükleyerek aşırı zevkli hale gelen bir oyun.
2)Minecraft: Texture yüklenerek aşırı zevkli hale gelen bir oyun.
3)Fortnite:Mod veya Texture yüklemeye çalışmadığın sürece aşırı zevkle oynanan bir oyun.

Eğer parkur ve zombi tarzı hikayeli oyunlardan hoşlanıyorsanız, kesinlikle Dying Light'ı tavsiye ederim. Eğer 1,000 saat harcayacağınız bir oyun istiyorsanız, Skyrim Online oynayabilirsiniz. Bitiremeyeceğiniz kadar görev bulunmakta ama 99 TL gibi bir fiyat etiketine sahip.

Dying Light'da yapılabilecekler :

+Zombi, haydut doğramak
+Yan görevleri yapmak
+DLC'ler (Bad Blood, The Following) ile çeşitlilik yapmak
+Arkadaşlar ile oynamak
+Zombi olmak

Skyrim Online'da yapılabilecekler :

+Bitmeyen görevleri bitirmek

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı