Oynarken sıkmayacak düşük sistemli oyun önerisi

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 389

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB
Ekran kartı
500 MB VRAM
İşlemci
Intel Celeron N3060
Arkadaşlar, hepinize iyi günler öncelikle.

Bir süredir bilgisayardan ve telefondan oyun oynarken hiç zevk alamıyorum, üstüne de kütüphanemde 120'den fazla oyun olmasına rağmen oynayacak oyun bulamıyorum. CS:Source oynuyorum şu sıralar. Toplamda neredeyse 100 saat falan oynadım, ilk başlarda iyidi ama şu an çok sıkıyor. Hep aynı sunucuda aynı kişilere karşı oynamak ve arada sırada çok toxicleşen oyuncular beni bıktırdı artık. Onun dışında da bir gün oynarım umuduyla aldığım ama beni tatmin etmeyen, hiç yüzüne bakmadığım oyunlar var. Bir de sistem kötü olunca oynadığım oyundan da bir şey anlayamıyorum.

Hazır indirimler gelmişken F.E.A.R serisini almayı düşünüyorum. Bunun dışında önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçesi önemli değil (çok pahalı olmasın yeter.). Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir süredir bilgisayardan ve telefondan oyun oynarken hiç zevk alamıyorum, üstüne de kütüphanemde 120'den fazla oyun olmasına rağmen oynayacak oyun bulamıyorum. CS: Source oynuyorum şu sıralar. Toplamda neredeyse 100 saat falan oynadım, ilk başlarda iyiydi ama şu an çok sıkıyor. Hep aynı sunucuda aynı kişilere karşı oynamak ve arada sırada çok toxicleşen oyuncular beni bıktırdı artık. Onun dışında da bir gün oynarım umuduyla aldığım ama beni tatmin etmeyen, hiç yüzüne bakmadığım oyunlar var. Bir de sistem kötü olunca oynadığım oyundan da bir şey anlayamıyorum.

Hazır indirimler gelmişken F. E. A. R serisini almayı düşünüyorum. Bunun dışında önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçesi önemli değil (çok pahalı olmasın yeter.). Şimdiden teşekkürler.

Call of Juarez gunslinger, Mount and Blade Warband, Batman Arkham Origins.

Bir süredir bilgisayardan ve telefondan oyun oynarken hiç zevk alamıyorum, üstüne de kütüphanemde 120'den fazla oyun olmasına rağmen oynayacak oyun bulamıyorum. CS: Source oynuyorum şu sıralar. Toplamda neredeyse 100 saat falan oynadım, ilk başlarda iyiydi ama şu an çok sıkıyor. Hep aynı sunucuda aynı kişilere karşı oynamak ve arada sırada çok toxicleşen oyuncular beni bıktırdı artık. Onun dışında da bir gün oynarım umuduyla aldığım ama beni tatmin etmeyen, hiç yüzüne bakmadığım oyunlar var. Bir de sistem kötü olunca oynadığım oyundan da bir şey anlayamıyorum.

Hazır indirimler gelmişken F. E. A. R serisini almayı düşünüyorum. Bunun dışında önerileriniz varsa yazabilirsiniz. Bütçesi önemli değil (çok pahalı olmasın yeter.). Şimdiden teşekkürler.

Sistem kaldırıyor mu bilmiyorum ama mod kurarak GTA San Andreas ama Steam gibi platformlarda yok önceden belirtiyim.

F.E.A.R oynayacaksan PC Gaming Wiki vb. kontrol etmeyi unutma. Oyun eski olduğundan bazı sorunlar için ince ayar ve küçük modlar falan gerekebiliyor. Başta çok korkutucu gözüksede ortalama 30 dakika ayrıp ayarlamaları yaparsan sorunsuz bir oyun deneyimi yaşarsın.

Forumda şu bloga bakabilirsin. Bazen satın alıp unuttuğum oyunları buradan görüp oynuyorum.

Warner Bros indirimleri varken Batman ve The Walking Dead serisi alınabilir.

Batman'in son oyunu optimizasyon sorunları var ama UE3 olduğundan çoğu sistemde çalışıyor. Düşük ayarda kontrolcü ile 30 FPS'de bile keyif alabileceğinizi söyleyebilirim. Veya GeForce Now üyeliği alıp da oynayabilirsiniz.

Killing Floor serisini önerebilirim.

Bence LEGO oyunları da gayet keyifli. Bir tık koleksiyonalr dağınık, keşke bunları da bir ara düzenleseler.

Öl ve tekrar oyna tarzı oyunlar rahatsız etmiyorsa Shattered Pixel Dungeon öneririm.

Call of Juarez gunslinger, Mount and Blade Warband, Batman Arkham Origins.
Hocam hepsi var bende ama teşekkür ederim :) Batman Arkham Aslyum denemiştim o çok kasmıyordu ama Origins'i hiç denemedim. Ona bakabilirim.
Sistem kaldırıyor mu bilmiyorum ama mod kurarak GTA San Andreas ama Steam gibi platformlarda yok önceden belirtiyim.
Hocam kaldırıyor. MTA falan denemiştim ama kasıyordu. Düz SA oynayabilirim birkaç küçük mod ile. Steam'de kalkmasaydı yaz indirimlerinde alacaktım.
Hocam oynadım ama bir yerden sonra hep ölünce bıraktım oyunu.
Batman Arkham Serisi
F.E.A.R oynayacaksan PC Gaming Wiki vb. kontrol etmeyi unutma. Oyun eski olduğundan bazı sorunlar için ince ayar ve küçük modlar falan gerekebiliyor. Başta çok korkutucu gözüksede ortalama 30 dakika ayrıp ayarlamaları yaparsan sorunsuz bir oyun deneyimi yaşarsın.

Forumda şu bloga bakabilirsin. Bazen satın alıp unuttuğum oyunları buradan görüp oynuyorum.

Warner Bros indirimleri varken Batman ve The Walking Dead serisi alınabilir.

Batman'in son oyunu optimizasyon sorunları var ama UE3 olduğundan çoğu sistemde çalışıyor. Düşük ayarda kontrolcü ile 30 FPS'de bile keyif alabileceğinizi söyleyebilirim. Veya GeForce Now üyeliği alıp da oynayabilirsiniz.

Killing Floor serisini önerebilirim.

Bence LEGO oyunları da gayet keyifli. Bir tık koleksiyonalr dağınık, keşke bunları da bir ara düzenleseler.

Öl ve tekrar oyna tarzı oyunlar rahatsız etmiyorsa Shattered Pixel Dungeon öneririm.
Arkham serisi var bende. TWD 1 ve 2. oyun da var. 3. oyunu sistem kaldırmaz büyük ihtimalle, o yüzden almadım. Killing Floor 2 Epic'de var. 1. oyunu alabilirim.

F.E.A.R. serisinde çok jumpscare yoksa tam benlik oyun. Psikolojik korku temalı diye biliyorum. Lego Batman serisinden bir paketi istek listeme ekledim. Bayağı paketi var ve hiçbirini kaçırmak istemiyorum aslında. Bu fiyata bulunmaz bir daha çünkü.

Özenip yazdığınız için de çok teşekkür ederim. :)

1697905938733.png

Şuanlık sepetim böyle. Forest'a sistem yetmiyor ama zam gelebilir diye alacağım onu da. Sistemin yetmesi önemli değil.

Geri
Yukarı