Oynayacak oyun bulamamak

Helal olsun Alieni bitirmişsiniz. Sisteminizin iyi olduğunu düşünerekten The Medium demek istiyorum. Oyuna 2 gün önce başladım bana çok iyi bir oyun gibi geldi. Öneririm.
Medium güzel bir oyun fakat 3080'le bile 35 FPS'leri gördüğüm oluyor :) Bunun nedeni iki ekranı birlikte renderlaması. Ruh tarafı ile normal zamanı aynı anda oynatmasından dolayı oluyor. Optimize sıkıntılı ama sinematik bir deneyim olduğu için FPS çokta önemli değil. Oynanışı pek etkilemiyor.

Helal olsun Alieni bitirmişsiniz. Sisteminizin iyi olduğunu düşünerekten The Medium demek istiyorum. Oyuna 2 gün önce başladım bana çok iyi bir oyun gibi geldi. Öneririm.
Alien Isolation benim için gelmiş geçmiş en iyi korku ve gerilim oyunudur. Filmlerinin etkisi de bu oyunu sevmem üzerinde çok var. Alien film serisini defalarca bitirdim. The Medium ise eski Resident Evil vari oyun açısı ile biraz garip geliyor lakin videolarına bakınca anlatmak istediği iyi bir hikayesinin olduğu da belli oluyor. Sırf hikayesi ve atmosferi için oynanılabilir olduğunu düşünüyorum ama oyun daha yeni çıktı. Fiyatı biraz tuzlu :D

Bioshock serisine başlamadıysanız başlayın. Üç oyun da bittikten sonra buraya gelip "çok pişmanım önceden başlamadığım için" dersiniz.

Her şeyi geçtim, sadece şu karakter için bile başlanılır ya.

Dosya Ekleri

• bioshock_infinite_elizabeth_burial_at_sea_1050900.jpg
    bioshock_infinite_elizabeth_burial_at_sea_1050900.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 42
Alien Isolation benim için gelmiş geçmiş en iyi korku ve gerilim oyunudur. Filmlerinin etkisi de bu oyunu sevmem üzerinde çok var. Alien film serisini defalarca bitirdim. The Medium ise eski Resident Evil vari oyun açısı ile biraz garip geliyor lakin videolarına bakınca anlatmak istediği iyi bir hikayesinin olduğu da belli oluyor. Sırf hikayesi ve atmosferi için oynanılabilir olduğunu düşünüyorum ama oyun daha yeni çıktı. Fiyatı biraz tuzlu :D

İlk göründüğünde korkutuyor sonradan alev silahı ile kovalıyorum hayvancığı.
Medium güzel bir oyun fakat 3080'le bile 35 FPS'leri gördüğüm oluyor :) Bunun nedeni iki ekranı birlikte renderlaması. Ruh tarafı ile normal zamanı aynı anda oynatmasından dolayı oluyor. Optimize sıkıntılı ama sinematik bir deneyim olduğu için FPS çokta önemli değil. Oynanışı pek etkilemiyor.

Ultrada oynuyorsunuz galiba.

Hocam Far Cry Primalı bitirecek azim varsa sizde her oyunu bitirirsiniz. İstediğiniz oyuna başlayın.​
Far Cry Primal oynanış içeriği olarak çok zayıf bir oyun fakat atmosferi güzeldi. Oynanış mekanikleri Far Cry: New Dawn'a benziyordu. Ben sıkılmamak için kendi kendime bir challange yapmıştım. Sadece bir mızrak kullanarak oyunu bitirmeye çalışmıştım. Adama atıyordum mızrağı öldürüyordum sonra geri alıp diğer adama atıyordum sonra geri alıyordum tekrar atıyordum vesaire vesaire :D

Call of Duty Modern Warfare serisi ve Call of Duty WW2'yi öneririm. Büyük ihtimal oynamışsınızdır ama listede göremediğim için yazayım dedim.
Call of Duty serisinde sadece uzayda geçen Jon Snow'lu olan ile Modern Warfare remake'i bitirdim. Şu meşhur gece operasyonu olanı :D
Bioshock serisine başlamadıysanız başlayın. Üç oyun da bittikten sonra buraya gelip "çok pişmanım önceden başlamadığım için" dersiniz.

Her şeyi geçtim, sadece şu karakter için bile başlanılır ya.
Oyun hakkında hikayesel olarak hiç bir fikrim yok fakat psikolojik olarak oyundan beni iten bilmediğim bir şey var. Mutlaka oynamayı düşündüğüm serilerden biri.
Listede AC: Valhalla görmedim. O olabilir. Sekiro oynadığın için Dark Souls serisi olabilir. Forest gibi survival oyunları seviyorsan Stranded Deep, Green Hell. ve Subnautica olabilir. Detroit türü olarak Heavy Rain ve Beyond Two Souls olabilir. Genel olarak oynadığın oyunların tarzına göre öneri yaptım. Ekstra olarak Vampyr oyununu oynayabilirsin.
AC: Valhalla için iyi bir Türkçe yama bekliyorum. Sekiro'yu ise utanarak söylüyorum ama tek attığım bir trainer ile bitirdim. At üstünde savaşan bir eleman vardı. Onu yenemedim ama hikayeyi de öğrenmek istiyordum o yüzden trainer kurdum :D

Heavy Rain ile Beyond Two Souls'u da bitirdim. Subnautica oynamayı düşünüyordum ama nefsime yenik düşüp PintiPanda'dan tüm bölümlerini izledim :D

Vampyr oyununu ise hiç oynamadım. Bir göz atarım.​

Son düzenleme:

Geri
Yukarı