Oynayıp da en çok beğendiğiniz CoD oyunu hangisi?

Cod-1 ve Cod-2'nin yeri bambaşka bende. Yıllardır oynarım Cod oyunlarını, Bf oyunlarını da oynarım iki markanın tüm serilerini oynadım veteran bir oyuncu olarak özellikle; Cod açısında ilk Cod Black Ops'tan ve Modern Warfare 2'den sonraki seriler senaryo kalitesi ve oynanış hissi bakımından düşüşe geçti. Fakat 2019 Modern Warfare ile eski tadı kıvamı yakalamış gibiler. Bakalım daha ne olacak göreceğiz. Ayrıca şu propaganda, düşmanlık vs. konusunu salın artık kardeşim madem öyle olduğunu düşünüyorsunuz oynamayın. Kimse elinize zorla tutuşturup oynatmıyor oyunu. Başkaları oynuyor diye de her forumda aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz bir de insanları yaftalıyorsunuz hemen saçma sapan ithamlarda bulunuyorsunuz size ne oluyor? Şu bedava duyar ve milliyetçilik kasmak fena moda oldu. Resmen baydınız salın artık kardeşim. Sadece bir oyun olarak bakın geçin.

Cod-1 ve Cod-2'nin yeri bambaşka bende. Yıllardır oynarım Cod oyunlarını, Bf oyunlarını da oynarım iki markanın tüm serilerini oynadım veteran bir oyuncu olarak özellikle; Cod açısında ilk Cod Black Ops'tan ve Modern Warfare 2'den sonraki seriler senaryo kalitesi ve oynanış hissi bakımından düşüşe geçti. Fakat 2019 Modern Warfare ile eski tadı kıvamı yakalamış gibiler. Bakalım daha ne olacak göreceğiz. Ayrıca şu propaganda, düşmanlık vs. konusu salın artık kardeşim madem öyle olduğunu düşünüyorsunuz oynamayın. Kimse elinize zorla tutuşturup oynatmıyor oyunu. Başkaları oynuyor diye de her forumda aynı şeyleri yazıp duruyorsunuz bir de insanları yaftalıyorsunuz hemen saçma sapan ithamlarda bulunuyorsunuz size ne oluyor? Şu bedava duyar ve milliyetçilik kasmak fena moda oldu. Resmen baydınız salın artık kardeşim. Sadece bir oyun olarak bakın geçin.
Yoo, benim oyunu oynamayın dediğim yok, sadece YPG ve PKK propagandasının olduğu söyledim, sakin ol champ tamam, tamam propaganda yok...

Yoo, benim oyunu oynamayın dediğim yok, sadece YPG ve PKK propagandasının olduğu söyledim, sakin ol champ tamam, tamam propaganda yok...
Sakin ol champ mamp bilmem ne komiklikler şakalar. Olsa ne yazar olmasa ne yazar kimi bağlar neyi bağlar. Boş. İşinize bakın sayın arkadaşım.

Ne bu agresiflik? Yazdığıma pişman oldum sayenizde...
Yanlış anlamayın size değil esasen. Artık o kadar baydım ki her yerde aynı konu. Oyunun oynanışını falan tartışıyoruz senaryo konuşuyoruz zart biri geliyor o oyunu oynamayın şöyledir böyledir. Yoksa siz de şöyle misiniz falan bilmem ne. O yüzden dayanamıyorum görünce parlıyorum. Ben ekşi sözlükte yazarım orada da dilimde tüy bitti zaten yine de anlatamadık. Neyse, kusura bakmayın ;)

Yanlış anlamayın size değil esasen. Artık o kadar baydım ki her yerde aynı konu. Oyunun oynanışını falan tartışıyoruz senaryo konuşuyoruz zart biri geliyor o oyunu oynamayın şöyledir böyledir. Yoksa siz de şöyle misiniz falan bilmem ne. O yüzden dayanamıyorum görünce parlıyorum. Ben ekşi sözlükte yazarım orada da dilimde tüy bitti zaten yine de anlatamadık. Neyse, kusura bakmayın ;)
Ekşi sözlükte bu propaganda olayını çok abartmışlar, Ruslar 11 senedir dayanıyor, 1 yıl olmuş terör örgütlerine olan propaganda bize de sıçramış, kuduruyoruz bildiğin.

Ekşi sözlükte bu propaganda olayını çok abartmışlar, Ruslar 11 senedir dayanıyor, 1 yıl olmuş terör örgütlerine olan propaganda bize de yapılmış, kuduruyoruz bildiğin.
Abartmak ne kelime yani iyice suyu çıktı işin. Zaten her şeyin suyu çıktı ekşi sözlükte de neyse sürekli ban / kısıtlama yiyorum orada bir başlarsam yazmaya burada da yerim kalsın :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı