Oynayıp da sevmediğiniz oyunlar nelerdir?

Witcher 3?

Konuyla alakalı olarak ise modern warfare 3 sevmedim.
''Neredeyse'' demiştim. Witcher 3'ü sayabiliriz ama eskidi biraz sanki. Benim bahsettiğim grafik dahil birçok açıdan başyapıt olmaları. Günümüzde bile RDR'yi geçen oyun yok mesela. The Witcher'ı da sayabiliriz aslında yeni nesil güncellemesi geldi zaten.

''Neredeyse'' demiştim. Witcher 3'ü sayabiliriz ama eskidi biraz sanki. Benim bahsettiğim grafik dahil birçok açıdan başyapıt olmaları. Günümüzde bile RDR'yi geçen oyun yok mesela. The Witcher'ı da sayabiliriz aslında yeni nesil güncellemesi geldi zaten.
Yeni grafik güncellemesi geldi hocam nasıl eskiyor? Bence witcher 3 grafikleri elden ringden iyi ama siz bilirsiniz.

Merhaba. Bu konuyu merak ettiğim için açtım. Benim oynayıp da sevmediğim 2 tane oyun var onlar da GTA 5 hikaye modu ve Call of Duty ww2. Peki ya sizin oynayıp da sevmediğiniz oyunlar nelerdir?
LoL ama oyunu silemiyorum mental sağlığım yok yardım edin.

Ghost Recon Breakpoint ve Rainbow Six Siege. Breakpoint gerçekten çöp olduğu için R6S ise beceremediğim için.

Merhaba. Bu konuyu merak ettiğim için açtım. Benim oynayıp da sevmediğim 2 tane oyun var onlar da GTA 5 hikaye modu ve Call of Duty ww2. Peki ya sizin oynayıp da sevmediğiniz oyunlar nelerdir?
Battle Grounds 3 (eski oyun zaten ama sevmedim)

Yeni konular

Geri
Yukarı