Oyun açarken bilgisayar reset atıyor

karabasan56

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarım oyunları açarken reset atmaya başladı daha önce sorunsuz açtığım oyunlar bile şimdi oyunu başlat derken reset atıyor. Sorunu biraz araştırdım ve çoğu kişi PSU kaynaklı olaylar demiş başka bir yerinde sorun olabilir mi? Sistem özelliklerim.
i5 6500 işlemci.
RX 570 ekran kartı 4 GB.
MSI h 110 m vhd anakart.
600 watt PSU hadroon.
PSU alacak param yok bu sıkıntıyı yaşamış arkadaşlar ne önerir PC açmaya korkar oldum.

Ne demek istediğini anlamadım ama şöyle özetleyeyim PC açtım Steam girip oyunu açtın main menu de tak PC reset atıyor umarım açıklayıcı olmuştur.

Dedim ki PC'yi açtığın zaman mı reset atıyor.
He.

Her neyse velasıl kelam PSU kalitesiz onu söyleyeyim yani herhalde oyuna girdiğin zaman yükü kaldıramıyor kapatıyor.

ya da CPU veya GPU çok ısınıp kendini kapanıyor garibim.

He.

Her neyse velasıl kelam PSU kalitesiz onu söyleyeyim yani herhalde oyuna girdiğin zaman yükü kaldıramıyor kapatıyor.

Ya da CPU veya GPU çok ısınıp kendini kapanıyor garibim.

O zaman muhtemelen PSU olacak çünkü 1 hafta önce açtığım oyunu bu hafta açamaz oldum korkmakta haklı mıyım peki PC açmamda bir sakınca var mıdır?

O zaman muhtemelen PSU olacak çünkü 1 hafta önce açtığım oyunu bu hafta açamaz oldum korkmakta haklı mıyım peki PC açmamda bir sakınca var mıdır?

Sen bir bilgisayarcıya götür baksın bilgisayarcıya götüreme kadar bilgisayarını açma istersen ekran kartına veya işlemciye zarar vermesin ekran kartı kıtlığı var daha bulamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı