Oyun açılırken "Failed to load dll from list error code: 126" hatası

4my_yusuff

Picopat
Daha fazla  
RAM
8GB
Ekran kartı
Intel HD 4000
İşlemci
I5-3317U
Oyun açılırken "Failed to load dll from list error code: 126" hatası veriyor ilk başta oyun dosyaları içersinde dlllist.txt yoktu daha sonra dlllist.txt ekleyip gerekli metni içersine yapıştırdım bu sefer de "Failed to load dll from list error code: 126" hatasını alıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crackli oyunlarda oluşan bir sorun sanırım daha önce başıma geldi ne yaptıysam olmadı oyunun başka sürümünü indirdim çalıştı. Farklı yerden indirmeyi dene.

Crackli oyunlarda oluşan bir sorun sanırım daha önce başıma geldi ne yaptıysam olmadı oyunun başka sürümünü indirdim çalıştı. Farklı yerden indirmeyi dene.
bro denedim 6 farklı siteden indirdim biri igg.games'den çalmış biride çalandan çalmış hepsi aynu dosya bide oyun yeni çıktı ya fazla crack yok o sebeple olmadı.

bro denedim 6 farklı siteden indirdim biri igg.games'den çalmış biride çalandan çalmış hepsi aynu dosya bide oyun yeni çıktı ya fazla crack yok o sebeple olmadı.
Genelde zaten siteler birbirinden alıyor dosyaları isim değiştirip yeniden paylaşıyor. Güncel sürüm ile umarım çözülür sorunun.

Geri
Yukarı