Oyun açınca arkaplandaki programlar kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

XECUTION320

Hectopat
Daha fazla  
Herhangi bir oyunu açınca arkaplanda çalışan programlar kapanıyor. Her zaman değil ama %10 gibi bir oranda oluyor. Bir oyunu açınca dediğim şey olursa Windows yeni oturum açmış gibi oluyor. Ekran 1 saniye siyah oluyor sonra masaüstü yenileniyor. Birkaç tane arkaplan uygulaması dururken diğerleri kapanıyor. Nedeni ne olabilir sizce? Bilgisayarda virüs yok.

Herhangi bir oyunu açınca arkaplanda çalışan programlar kapanıyor. Her zaman değil ama %10 gibi bir oranda oluyor. Bir oyunu açınca dediğim şey olursa Windows yeni oturum açmış gibi oluyor. Ekran 1 saniye siyah oluyor sonra masaüstü yenileniyor. Birkaç tane arkaplan uygulaması dururken diğerleri kapanıyor. Nedeni ne olabilir sizce? Bilgisayarda virüs yok.
Sistem özellikleri nedir?

Temiz bir şekilde format atmayı denediniz mi? BIOS ve diğer sürücüler güncel mi? Ayriyeten BIOS u optimize ayarlara sıfırlayın.
Yaklaşık 3-4 ay önce aldım bilgisayarı. Sadece Windows 10 yükledim, başka format vb şey olmadı. Bios güncel (2006 sürüm). Bios'da sadece ram'i 3000mhz yaptım. Sürücüler güncel. Sık sık kontrol ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı